Origo RTDA – lufa armatnia … :O

Ciekawa propozycja – chodź nie innowacyjna i tutaj niestety producent, który bardzo mocno podkreśla,że to nowoczesne rozwiązanie – jest w grubym błędzie.

Ci, którzy wapują ciut dłużej lub ich wiedza sięga ciut wyżej niż jaka góra do spinnera wiedzą,że Big Dripper, którzy wyszedł na rynek w drugiej połówce 2014 również miała podobną konstrukcję. Na czym to podobieństwo polegało ? … odpowiedź w krótkim artykule.

Screenshot_3

Górne napełniano – uszanowanko. łatwe, szybkie i poręczne , zbiorniczek ma pojemność 3ml – nie jest to szczyt marzeń, ale taka pojemność starczy spokojnie na jakiś czas wapowania.

Screenshot_4

Pompuj człowieku .. I Tutaj właśnie to podobieństwo do Big Drippera, który również uwalniał liquid do grzałek po naciśnięciu drip tip-a osadzonego na sprężynie. Minusidło, które może występować po ” przedawkowaniu ” to oczywiście srogie wycieki liquidu przez dolne airhole , ale jeżeli będziemy to robić w granicach rozsądku nie powinno być żadnych problemów.

Screenshot_5

Baza dupala nie urywa – 2 słupki + oraz – po jednym otworze w każdym. Możemy osadzić tutaj 2 grzałki lub 1 w zależności od potrzeb i umiejętności. Biorąc pod uwagę,że przepływ powietrza jest umiejscowiony między słupkami lepszym rozwiązaniem jest montaż 1 grzałki.

Screenshot_6Screenshot_7

Specyfikacja :

– Wymiary 74 mm x 22 mm
– Pojemność 3 ml
– Łatwy i szybki sposób napełniania
– Regegulowany przepływ powietrza
– Wykonany ze stali 316 i szkła pyrex