PALISZ PAPIEROSY? RZUĆ ZA POMOCĄ E-PAPIEROSA!

Usiadłeś sobie kiedyś w wygodnym fotelu i przypomniałeś sobie, jak to się stało, że zacząłeś palić papierosy? Właśnie uświadomiłeś sobie, że była to głupota. Namówili Cię koledzy, kazali spróbować? Posmakowało, co nie? I tak się zaczęło. A dzisiaj? Po kilku, kilkunastu latach wyszły skutki Twojej lekkomyślności? Męczy Cię uporczywy kaszel, nie daje chwili wytchnienia. Masz nieświeży oddech, brzydkie żółte zęby, oraz tracisz swoje ciężko zarobione pieniądze. Przyznaj się ile wypalasz dziennie? Paczkę, dwie? Pewnie odpowiesz, że zależy od dnia. Wiem, wiem…. Dużo się denerwowałeś i musiałeś sobie puścić dymka i się odprężyć. Pomogło? Pewnie, że tak. I tak zatruwasz swój organizm przez lata. Ciężko Ci się oddycha, bardzo szybko łapiesz zadyszkę oraz wiele, wiele innych rzeczy. Nie masz już dość palenia? Próbowałeś kiedyś rzucić? Co, udało się? Hm… Nic z tego.!!! Ciekawe dlaczego? Rzucałeś z dnia na dzień, zakładałeś się, myślałeś, że wygrasz, a tu znowu porażka? Miałeś już dość i przestałeś cokolwiek z tym robić. Myślałeś kiedyś o osobach będących w Twoim otoczeniu, kiedy właśnie palisz? O swoich dzieciach, swojej partnerce, znajomych? Wiesz, że paląc przy osobie bliskiej Twemu sercu szkodzisz tak samo jak sobie?

Dym jest wdychany przez wszystkie osoby znajdujące się obok Ciebie i automatycznie je zatruwasz. Nie chcę wywołać w Tobie poczucia winy, ale zastanów się nie chciałbyś zakończyć z kaszlem i słabą kondycją, chciałbyś w końcu nie czuć od siebie odoru papierosów, zamiast wydawać pieniądze na papierosy nie chciałbyś przeznaczyć je na bilet do kina, wypad ze znajomymi na piwo? Znam świetny sposób na zerwanie z nałogiem papierosowym. Słyszałeś coś o e-papierosach? Tak, tak to papieros elektroniczny, zapewniam Cię świetna sprawa. Żadne gumy, plastry nie zastąpią Ci go.

Czym jest e-papieros? Wiesz? Może coś mniej więcej kojarzysz, ale nie przywiązywałeś do tego szczególnej wagi. E-papieros to nic innego jak inhalator mieszaniny wody, i glikolu propylenowego, a także substancji smakowej i nikotyny. Dostarcza Ci imitacji dymu likwiduje głód nikotynowy. Spróbuj, a obiecuję Ci, że już po kilku dniach przestaniesz myśleć o chęci sięgnięcia po tytoń. Takim plusem e-papierosa, które myślę jest dla nas bardzo korzystne to, to, że możesz go używać będąc w samolocie, kinie, restauracji czy nawet w obecności swoich pociech. Uważam, że sam fakt, że Twoje ciało, ubranie, zęby nie będą wydzielały nieprzyjemnego zapachu.

Zapewniam Cię i masz moje słowo, że już po pierwszych dwóch miesiącach odczujesz dużą poprawę swojego stanu zdrowia. Na pewno zauważysz lepszą kondycję fizyczną, zaczniesz w końcu się wysypiać. Twoje samopoczucie poprawi się na lepsze. Nic mi nie zostało jak tylko Cię motywować do walki z nałogiem tytoniowym. Spróbuj, powalcz ze swoja słabością. Nie poddawaj się, głowa do góry. Bierz się do pracy, bo ciężka praca przed Tobą. Rzuć palenie przede wszystkim dla samego siebie a potem dla innych.