Parownik dla wegan prosto z Kalafiorni .. :) Envii Terra RTA

Kolumbrynek na rynku jest dość sporo – większość z nich na grzałki fabryczne wkręcane w podstawę – a co powiedzie na parownik, do którego instalujecie same spirale z drutu między 2 pozłacane kleszcze ze złota ? Dziś słów kilka o Envii Terra RTA.

O matko jaki wielkiiiii ! – Jeżeli nie słyszycie tego od swojej kobiety to czas by zakupić Terra RTA – blisko 50mm wysokości i 25mm średnicy podstawy. Konstrukcja parownika to połączenie stali nierdzewnej 304, PEI oraz szklanej tuby zbiornika o pojemności 5.5ml.

Po wykręceniu czapki mamy dostęp do 2 dużych i wygodnych do napełniania portów. 11mm drip tip jest nakręcany a dla miłośników mniejszych gwizdków w zestawie dostajemy adapter pod drip tip 510.

Idealny parownik dla wegan prosto z Kalafiorni 😀 – Trzeba żartować żeby nie zwariować 🙂 Envii produkowany w Los Angeles charakteryzuje się odmiennym od reszty systemem montażu grzałek.

Przewinięte bawełną spirale z drutu oporowego montujemy w pozłacanych postach. Do dyspozycji jest 8 postów montażowych, ale nie oznacza to,że musimy wszystkie wykorzystać – w zestawie dostajemy zaślepki blokujące dane posty – jak wspomina sam producent na 8 grzałkach parownik będzie chmurzył na mocy ponad 300W !

Przepływ powietrza – jedna ze stref przepływu dostarczająca wiatru na boki grzałki jest nieregulowana i wykonana z PEI. Drugi przepływ powietrza umiejscowiony u podstawy parownika jest regulowany i ma średnicę 14mm x 2mm.

Specyfikacja techniczna:

– Możliwość instalacji do 8 grzałek
– Średnica 25mm
– Pojemność 5.5ml
– Regulowany przepływ powietrza o średnicy 14mm x 2mm
– Wygodne i łatwe napełnianie
– W zestawie zaślepki do nieużywanych portów grzałek
– Pozłacany pin kontaktowy
– Segment z PEI
– 11mm drip Bore Delrin Tip
– W zestawie adapter na drip tip 510
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej 304, PEI i szkła
– W zestawie zapasowe szkło, bawełna, instrukcja
– Wymiary 49mm x 25mm


Sprzęt do recenzji dostarczył hurtownik Heaven Gifts

KLIKNIJ TUTAJ BY ODWIEDZIĆ STRONĘ

board