Parownik od Kangertech – AeroTank Turbo idealne rozwiązanie dla twojego e-papierosa

Przedstawiam najnowszy parownik od Kangertech. Jest to urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej i szkła. Przeznaczone do pracy z mocą 20 – 25W. Fajny sportowy design w jakim wykonano urządzenie odróżnia go od swoich poprzedników. Z wyglądu AeroTank Turbo przypomina trochę sportowy zdobiony tłumik. Właśnie chyba dlatego producenci zdecydowali się w jego nazwie użyć słowa „Turbo”

AeroTank Turbo kierowany jest raczej do zaawansowanych użytkowników, ale nie znaczy to że początkujący e-palacz nie poradzi sobie z jego użytkowaniem. Zamontowano w nim  cztery grzałki. Duża pojemność  6ml umożliwia długie godziny wapowania bez konieczności uzupełniania e-liquidu. Duże okrągłe okienka w korpusie urządzenia, umożliwiają nam szybką weryfikacje jaki jest poziom eliquidu w zbiorniczku.

Urządzenie wykonano w całości ze stali nierdzewnej i prawdziwego szkła. Jest to dużą zaletą ponieważ te materiały umożliwiają całkowite wyczyszczenie urządzenia. W urządzeniu nie mogło też zabraknąć systemu sterowania przepływem powietrza. Airf flow conctrol. Daje nam to gwarancje że każdy dostosuje to urządzenie do swoich potrzeb.

Połączenie najnowszych technologii z materiałami dobrej jakości i solidność wykonania (z których znany jest Kangertech) sprawia że e-palenie przy wykorzystaniu tego parownika jest prawdziwą przyjemnością. Zestaw z którym otrzymujemy AeroTank składa się z samego urządzenia, dwuch zapasowych grzałek (1.8ohm) instrukcji obsługi oraz eleganckiego pudełka. Samo pudełko jest dużą zaletą, AeroTank może posłużyć jako wspaniały prezent.

Dane techniczne:
– gwint:510
– średnica: 30mm
– długość (bez gwintu): 77.5mm
– waga: 150g