Perl Vape POD z dużą baterią i dotykowym przyciskiem

Pod-o mania trwa w najlepsze na rynku pojawia się co raz więcej sprzętów tej klasy. Rynek jest zasypany nimi kiedyś tak jak ponad rok temu Stickami.

 

Perl trochę odstaje od konkurencji – patrząc chociażby na jego gabaryty. Większość producentów tworzących PODy dąży do stworzenia jak najmniejszych i jak najbardziej wydajnych urządzeń, ale małe rozmiary to też małe akumulatory ..

Perl ma akumulator o pojemności aż 1150mah i taka pojemność według producenta ma starczyć na 2 do 3 dni STAŁEGO użytkowania lub ponad 3 miesiące w trybie czuwania.

Kartridż – klasyka 2ml tworzone pod TPD. Łatwo się pacjenta napełnia – za to plus. Plus również za grzałkę ceramiczną i to spory – świetnie oddaje smak ( mięt i owocówek – ciach i tytoni nie testowałem ).  1 taki gotowy kartridż według producenta ma starczyć na maksymalnie 15 napełnień – po 10-ciu, smak nadal jest nienaganny 🙂

Producent w instrukcji zaleca również by stosować płyny o mocy 12mg dla uzyskania najlepszych ” odczuć ” – moim skromnym zdaniem chodzi tutaj bardziej o krótsze zaciąganie i nie przeciąganie grzałki – a prawda jest taka,że mało kto jest w stanie zaciągnąć się dość konkretnie płynem o dużej zawartości nikotyny 🙂

Zestaw posiada 3 tryby pracy a tak na prawdę podawania napięcia, które skutkuje małą – średnią lub dużą mocą wyjściową zestawu.

Warto wspomnieć o tym,że zasilanie nie ma fizycznego przycisku a dotykowy, który reaguje na stuknięcia i właśnie tymi stuknięciami w miejscu oznaczonym jako przycisk regulujemy parametry pracy zestawu.

Zasilanie zostało wyposażone również w port microUSB do ładowania i dzięki niemu od 0 do 100% perl-a naładujemy w raptem 60 minut ! A biorcą pod uwagę,że zestaw będzie w gotowości przez 2-3 dni ciągłego użytkowania to wyśmienity wynik !

O pozostałej pojemności baterii będzie informować trój kolorowa dioda LED. Kolor zielony oznacza od 50% do 100% pojemności akumulatora, kolor żółty zakres między 25% a 50% zaś kolor czerwony poniżej 25% pojemności.

Zestaw sprawuje się na prawdę świetnie – można się przyczepić do 1 rzeczy, ale to niestety już reguła .. tak jak w 90% PODów nie ma drugiego wymiennego kartridża w zestawie – a ich dostępność w niektórych miejscach może być mocno ograniczona.


Materiał powstał przy współpracy z serwisem Heavengifts

Produkt możecie zakupić klikając : T U T A J