Petri V2 by Dotmod

Petri produkcji Dotmod to uznany na świecie dripper, który podbił serca wszystkich użytkowników swoim wyglądam, ale przede wszystkim ogromną dbałością o szczegóły i jakość wykonania.

p1
Wersja V2 to klasycznie zaprojektowany dripper z dwoma dość sporymi słupkami do montarzu grzałek oraz dużą wanną na soczek.

p5
Petri od konkurencji wyróżniają przede wszystkim śruby, którymi dokręcami nasze grzałki – duże i dobrze wykonane – osoby, które mają pewny chwyt dokręcą dobrze grzałki bez konieczności używania śrubokręta.

Izolator PEEK pinu plusowego zapewni nam świetną izolację, wytrzymałość na przegrzanie oraz długą żywotność.

p3
Duże otwory montarzowe na grzałki pozwalają zamontować nam ” grube sety ” takie jak fused clapton czy alien clapton

Na minus niestety trzeba uznać mały przepływ powietrza oraz szybko rysującą się powierzchnię. Mimo tego,że Petri jest wyposażony w 2 otwory o średnicy 3mm to jest to dripper stanowczo stworzony do mniejszych chmurek, ale ale .. Przecież drippery z samego założenia miały oddawać maksymalną ilość smaku – dopiero później nastała moda na ogromne kumulusy pary.

p6

Drip tip stabilnie trzyma się w czapce a 8mm średnica wewnętrzna jest jak najbardziej w porządku.

p4p2

Na duży + zasługuje opakowanie w jakim otrzymujemy nasz parownik. Unikatowy szklany ” czopek ” osobny dla drippera oraz drip-tipa a do tego gustowne pudełko. ( mowa rzecz jasna o oryginalnym sprzęcie )

Cechy parownika

Średnica 22mm
Dwa spore słupki montżowe
Możliwość dokręcania grzałek własną ” łapką ”
Spora wanienka na ulubiony liquid aż 4 mm głębokości
Korpus wykonany z anodowanego aluminium
Pozłacany pin + oraz podstawa drippera