Pico Squeeze + Coral – czyli DripBox od Eleaf :D

Squonilibyście się do zakupu Squonka ? 😀 Po nowej produkcji od Eleaf-a czemu nie. Dość mały, w zestawie z dripperem przeciętnym, ale przy odrobinie umiejętności można zainstalować ciekawy set pod tego malucha ..

PSqueeze_28

Wymiarowo – 102,5mm wysokości, 46mm szerokości oraz 23mm grubości – idealnie do łapki i na miasto. Dostępny w 5 wersjach kolorystycznych – bardzo prosty w obsłudze bo to nic innego jak mod mechaniczny, który dostarcza do głowicy napięcie wprost z akumulatora bez żadnej regulacji. Oczywiście na pokładzie jest zabezpieczenie do maksymalnie 50W, ale nie mamy tutaj żadnej regulacji.

PSqueeze_36

Zestaw jest w pełni rozbieralny – buteleczka SQUONK ma pojemność aż 6.5ml i w bardzo prosty sposób możemy ją napełnić ulubionym liquidem a następnie zamontować w urządzeniu. Minimalny obsługiwany opór grzałki przez zasilanie to 0.15 ohm.

Na pokładzie mamy port microUSB do ładowania pojedynczego akumulatora 18650 – z diodą informującą o procesie ładowania. Producent jednak jako rekomendowaną opcję ładowania wskazuje ładowarki zewnętrzne.

ps04ps01

Dripper z zestawu – CORAL – to bardzo prosta konstrukcja bez żadnych udziwnień. Regulacja przepływu powietrza , 2 słupki montażowe i to na tyle 🙂 Pin + z otworem specjalnie dla zasilań typu Squonk – pozłocony dla zwiększenia przewodności.

Coral_10 authentic-eleaf-coral-rda-rebuildable-dripping-atomizer-black-stainless-steel-22mm-diameter Screenshot_2Specyfikacja techniczna:

– Zasilany 1×18650
– Wymiary 46mm x 23mm x 102,5mm
– Maksymalna moc 50W
– Obsługa rezystancji od 0.15 do 3.5 ohm
– Dostępny w 5 kolorach
– Butelka Squonk o pojemności 6.5 ml
– Port microUSB do ładowania akumulatora