Piękny squonker w drewnie stabilizowanym od Asmodusa

Jestem fanem produktów od asmodusa – wiele produktów przechodzi przez moje ręce i przy wielu asmodusach zatrzymuję się na dłużej .. tak też jest ze squonkerem Luna, o którym słów kilka dzisiaj.

Zasilanie oparte jest o chip UL-80-JX , który maksymalnie jest w stanie wypluć 80W podając stabilizowane napięcie na grzałkę. Moc wyjściowa jaką osiągniemy zależeć będzie od oporu grzałki, którą zastosujemy.

Elektronika prócz stabilizacji napięcia wyjściowego umożliwia blokadę 5-klikiem, szereg zabezpieczeń termicznych, zwarciowych i zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją.

Posiada również malutką kolorową diodę LED informującą nas o pracy / rozładowaniu / zwarciu / zbyt niskiej oporności – a jeżeli o niej mowa to minimalna granica startu wynosi 0.1 ohm.

Cała bryła to piękny kawałek drewna stabilizowanego z akcentami żywicy – całość jest litym klockiem naturalnego drewna stabilizowanego prawiona w całość aluminium 6063 o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej i na ścieranie – pokryta dodatkowo farbą.

Należy wziąć pod uwagę jeden bardzo ważny aspekt .. Drewno pracuje – nie jest to kawałek ciachanego aluminium, które dopiero potraktowane palnikiem zacznie się deformować – mikroskopijnie wystający klocek stabilki poza górny aluminiowy kapsel to norma.

Normą są również mikro otworki w drewnie, ale uwierzcie mi na słowo – to w zupełności nie przeszkadza – nawet lepiej nadaje zasilaniu pazura, unikalnego charakteru – a unikatowość to domena każdego zasilania z drewna, nie ma drewna identycznego – każde czymś różni się od siebie.

Akumulator 18650, którym zasilimy lunę pakujemy od spodu po odkręceniu kapsla. Wiele osób ubolewa nad tym,że Luna nie jest przemyślana na akumulatory 20700 / 21700 – jestem również jedną z tych osób, ale racjonalnie patrzę na sprawę i uważam,że projektanci chcieli stworzyć skromną małą bestię a mniejsze akumulatory na to w pełni pozwalają.

Squonkastiko – W zestawie dostajemy 2 buteleczki o pojemności 7ml – dwie przyjemne i miękkie butle, dobrze pracujące z zasilaniem. Warto wspomnieć,że pierwsze wyciągnięcie butli montowanej fabrycznie może być problematyczne – wężyk dość mocno dosysa się do metalowej rurki.


Post powstał przy współpracy z producentem

Zerknijcie na jego stronę klikając tutaj


Sprzedaż hurtowa: http://www.vaporrangewholesale.com/

Sprzedaż hurtowa: https://wholesale.asmodus.com/

KUP ONLINE: http://www.vaporrange.com/

KUP ONLINE: http://www.asmodus.com/