Pod-y, przyszłość Vapingu w małych rozmaiarach (Eleaf Iwu)

 

Każdy vaper zaczynał swoją przygodę z vapingiem od małych podstawowych e-papierosów tzw. „pisaków”. Moim pierwszym zestawem była Bateria Ego-w 1100mah i clearomizer Aspire CE5 BVC, byłem zachwycony nim jak wytrzymała, była to bateria, jak idealnie czuć jest smak tanich liquidów i jak łatwo schować tego e-papierosa przed moimi rodzicami, którzy nie wiedzięli jeszcze, że zaczałem vapować.W następnych latach e-papierosy zaczęły ewoluować, po wielkie boxy, które ledwo mieściły się w kieszenaich.

      Pamiętam, że zaraz po zakupie mojego pierwszego Boxa tj. GeekVape Aegis Legend, musiałem dodatkowo kupić małą torbę na ramię, dzięki której spokojnie mogłem zabierać mojego boxa na wieczorne wyjścia, i nie musiałem męczyć się przy nawet samym chodzeniu, które bywało ciężkie i niewygodne, gdy w przedniej kieszeni spodni miałem wielką puszkę.         

   Gdy w 2018r. po raz pierwszy zobaczyłem i dotknałem Elaf iWu, byłem zachwycony jego rozmiarami, to jak takie małe urządzenie jest w stanie pomieścić liquidu bo, aż 2 ml. Bateria 700mAh, mnie spokojnie wytrzymywała około 8 godzin, może nieciagłego Vapowania, ale normalnego użytkowania, Największym plusem owego Poda jest to, że chmura w przeciwnieństwie do Boxów jest mała i po kilku większych zaciągnięciach moje mieszkanie, nie wygląda jak w starym horrorze.

Dokładna specyfikacja Eleaf iWu:

 

 

 

Pojemność baterii: 700 mAh

 

 

 

Pojemność kartridża: 2 ml

 

 

 

Rozmiar: 30mm x 14mm x 98mm

 

 

 

Waga: 58.48g

 

 

 

Kartridże z grzałką o oporności: 1.3 ohm