Pogromca Limitless-a Plus ? Combo RDTA od iJoy

Po zanotowaniu bardzo dużej sprzedaży Limitless-a PLUS iJoy nie chce zostawać w tyle i wypuszcza nowy produkt ! COMBO z wymiennymi bazami oraz możliwością stosowania jako klasyczny RDA ! Sugerowana cena producenta to około 45$

Screenshot_2

Nowy COMBO RDTA ma 53mm wysokości, czyli mniej od poprzednika – średnica podstawy 25mm – tutaj bez zmian co do PLUS-a ; zwiększa się pojemność parownika z 6.3 ( PLUS ) do 6.5 ml.

Screenshot_3

Konstrukcja w pełni rozbieralna z możliwością szerokich modyfikacji dzięki 7 różnym bazom oraz grzałce fabrycznej. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej; tuba tak jak w poprzedniku ze szkła Pyrex. Nie brakło również bocznego otworu do napełniania zbiorniczka – rzecz, która bardzo upraszcza napełnianie a dzięki dużemu otworowi mieszczą się spokojnie nawet grubsze pipety.

Screenshot_4

Słówko o samych bazach. W ZESTAWIE otrzymujemy od producenta bazę IMC-2 czyli bazę wzorowaną na zaciski z GOON RDA – z pojedynczą śrubą dociskową ( obawiam się że całość może szybko się wyrabiać z racji nierównomiernego docisku przy pojedynczych grzałkach ) . W zestawie otrzymujemy klasyczny deck Velo o średnicy 20.5mm oraz grzałkę fabryczną o oporności 0.3 ohm z zakresem pracy od 40W do 80W.

Pozostałe 5 baz będzie zapewne do kupienia OSOBNO – strzelam na ceny w okolicach 30-40 zł / sztuka.

Screenshot_5

Wcześniej wspomniana baza RDA pozwala przetransformować nasze RDTA w dripper. Baza drippera to 2 słupki o dość sporych otworach dociskanych śrubą od góry – a po zdjęciach możemy również oczekiwać sporej wanienki na liquid.

Screenshot_6

Rozwiązanie z bocznym systemem napełniania po podniesieniu górnej czapki – świetne, otwór jest duży i spokojnie pomieści grubsze pipety. W tym zdjęciu zastanawia mnie jedynie liquid w butelce… który nienaturalnie przechyla się w przeciwną stronę 😀

Screenshot_7

Pozłacany pin kontaktowy plus – to już standard w obecnych parownikach, który polepsza przewodność całego układu.

Screenshot_8

Specyfikacja techniczna:

– Parownik RDTA
– Dzięki innowacyjnej konstrukcji może być RDA
– Wymiary 53mm x 25mm
– Pojemność zbiorniczka 6.5ml
– Duża baza montażowa – 20.5mm
– Boczne napełnianie zbiorniczka
– Płynna regulacja przepływu powietrza
– Wymienne Bazy RBA
– Pozłacany, regulowany pin +
– Przejściówka na drip tip 510
– W zestawie adapter Single coil oraz zapasowy zestaw śrób i oringów

boardboard