Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. handlowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych.CZOŁOWA EUROPEJSKA FABRYKA E-LIQUIDU – PŁYNU DO ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW 

Miejsce pracy: Zawiercie, woj. Śląskie

Opis stanowiska:

pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i obsługa dotychczasowychprzygotowywanie ofert handlowychrozbudowa sieci partnerów handlowychefektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedażyobserwację działań konkurencji i branżowych trendówOczekujemy od Ciebie:

umiejętności prowadzenia negocjacji handlowychambicji i chęci uczenia sięsamodzielności i pomysłu na rozwój własnych kompetencjigłowy pełnej pomysłów i asertywności w ich wyrażaniuzdolności pracy w zespoleprofesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązkówznajomość języka obcegoOferujemy:

– stabilną pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę– atrakcyjne wynagrodzenia (podstawa i premia uzależniona od wielkości Twojej sprzedaży)– możliwość rozwoju zawodowego– zawsze miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: mariuszmajewski@icloud.com zawierającej klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych.

CZOŁOWA EUROPEJSKA FABRYKA E-LIQUIDU – PŁYNU DO ELEKTRONICZNYCH PAPIEROSÓW

Miejsce pracy: Zawiercie, woj. Śląskie

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.