Potężna 30mm maszyn do zachmurzania

Może nie każdy cloud chaser może pozwolić sobie na dripper za ponad 200 zł – szczególnie jeżeli chodzi o Polskę, ale pooglądać i marzyć nikt nam nie zabroni 🙂 Dziś garstka informacji o 30mm beczce od Twisted Messes.

Prosta, ale bardzo ładna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej pokryta anodą lub wybitnie wyglądającą farbą. Na korpusie między ogromnymi otworami przepływu powietrza mierzącymi 19mm długości i 2mm wysokości z obu stron producent umieścił swoje logo – subtelny zarys wraz z 30-tką.

Przepływ powietrza oczywiście można regulować przesuwając top cap; drip tip o średnicy 10mm jest wymienny osadzany na pojedynczej uszczelce. Mi osobiście brakuje trochę aranżacji ogromnej ilości wolnego miejsca na górnej części cap-a wokół drip tip-u – można by tutaj pokusić się o delikatny wzór – na pewno dużo ładniej by to wyglądało.

Ogromna baza – blisko 27mm miejsca na budowę grzałek a do tego otwory montażowe o wymiarach 3×3 mm – taka przestrzeń daje nam ogromne możliwości montażu najbardziej wymagających grzałek.

Śruby zostały dodatkowo zahartowane co zwiększa ich trwałość. Izolator PEEK zapewni nienaganną izolację słupka plusowego, który przewodzi dużo lepiej dzięki mosiężnemu, pozłoconemu pinowi kontaktowemu.

Wgłębienie / studzienka na liquid ma 5.5mm głębokości co przy 27mm średnicy wewnętrznej pozwoli wlać ogromny zapas liquidu !

Specyfikacja techniczna:

– Średnica podstawy 30mm
– 27mm powierzchnia na budowę grzałek
– 5.5mm głębokość studzienki na liquid
– Zaciski na grzałki o wymiarach 3mm x 3mm
– Regulowany przepływ powietrza z obu stron o średnicy 19mm x 2mm
– Izolator PEEK
– Konstrukcja z wysokiej jakości stali nierdzewnej
– Pozłacany mosiężny pin kontaktowy
– 10mm drip tip
– W zestawie zapasowe hartowane śrubki oraz uszczelki