Prosta konstrukcja z wyśmienitą elektroniką DNA75

Choć nie gram w CSgo – to pierwsze skojarzenie do Skar = 20 Grotto 😀 Tak to określenie wbiło mi się w mózgownicę,że głowa mała .. Półautomatyczny karabinek snajperski , niepozorny .. Tak jak SKAR DNA 75 od Lost Vape – dziś kilka słów o tym cacku ..

screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4

90mm x 45mm x 30mm – tak wymiarowo przedstawia się SKAR, jest dość ciężki i masywny tak jak starsi bracia – z twarzy każdy podobny do siebie jak 2 krople wody, bo każdy ma ten sam mózg – a w zasadzie elektronikę, uznaną elektronikę DNA – tutaj akurat 75W, które zasilimy pojedynczym akumulatorem 26650 lub 18650.

screenshot_7 screenshot_12

Korpus ze stopu cynku, masywny i odporny na lekkie zarysowania czy otarcia. Na bokach wstawki z drewna hebanowego lub skóry w zależności od wersji kolorystycznej. Prostokątny i dobrze wyczuwalny przycisk fire, chodź z tego co zdołałem wyczytać – odrobinę za luźny – tuż pod nim OLEDowy wyświetlacz 0.91″ , dwa okrągłe przyciski sterujące i port microUSB ładujący akumulator prądem 1A i umożliwiający nam komunikację z programem EScribe.

screenshot_8 screenshot_9

Głowica wykonana ze stali nierdzewnej z pozłacanym mosiężnym pinem pływającym – parowniki do 28mm nie wystają poza obszar zasilania #potwierdzoneinfo. Elektronika oferuje nam wsparcie kontroli temperatury, ręczne ustawienia jasności i kontrastu wyświetlacza, ręczne ustawienia temperaturowe, ręczne ustawienie materiału, z którego zrobiona jest grzałka – przegrzanie, własne logo, własny ekran blokady i multum innych funkcji do ustawienia w programie EScribe.

Zasilanie zaprojektowane domyślnie jest pod akumulatory 26650 i tutaj wpasowując sobie akumulator o dużej pojemności przy małych wymiarach – długo nie będziemy musieli go ładować, ALE nie zabrakło również specjalnego holderu / kosza / adaptera na popularniejsze akumulatory 18650.

screenshot_11 screenshot_10

Specyfikacja techniczna:

– Elektronika DNA 75
– Płynna regulacja mocy od 1W do 75W
– Zasilany 1x 26650 lub 1×18650
– Korpus z wytrzymałego stopu cynku
– Wsparcie kontroli temperatury dla Niklu, Tytanu oraz Stali
– Możliwość ręcznych ustawień temperatury dzięki oprogramowaniu
– Głowica ze stali nierdzewnej z pozłacanym pinem kontaktowym
– Maksymalne natężenie wyjściowe 30A
– Wyświetlacz OLEDowy o przekątnej 0.91 ”
– Port microUSB do ładowania prądem 1A i aktualizacji oprogramowania
– Wymiary 90mm x 45mm x 30mm

boardboard