Psy poddawane okrutnym testom na szkodliwość papierosów a przede wszystkim dymu tytoniowego!

Temat nie jest nowy, ale naszym obowiązkiem jest go wciąż odświeżać i przypominać o okrucieństwach,
jakie dzieją się na naszych oczach i za naszym niemym pośrednictwem. Zanim analogowe papierosy trafią do sprzedaży, a w konsekwencji do ust palaczy, testowane są na zwierzętach. Nie jest oczywiście żadną nowością, że większość produktów, które przeznaczone są do ludzkiego użytku, testuje się najpierw na Bogu ducha winnych zwierzętach. To okrutne postępowanie nie może być jednak usprawiedliwiane tylko dlatego, że tak jest i żaden Kowalski nie ma na to wpływu. To nieprawda! Możemy coś zrobić, a jedną drogą jest choćby zaprzestanie palenia analogowych, trujących papierosów.

Psy trzyma się w klatkach, a następnie podłącza im tuby inhalacyjne, przez które puszcza się dym tytoniowy. Nie są to oczywiście takie dawki, jak w papierosach, które palą potem ludzie, a kilkukrotnie większe ilości nikotyny, ponieważ bada się, jaka dawka będzie dla psa szkodliwa, rakotwórcza i niebezpieczna dla jego życia. Owszem, co okrutniejsi ludzie uznają, że lepiej najpierw testować coś na zwierzęciu, które nie czuje jest głupszym, marniejszym stworzeniem od nas, zanim dopuszczać się strat w ludziach. Otóż taki podejście jest niehumanitarne i nieetyczne, ponieważ jesteśmy winni roztaczać opiekę nad każdą żywą istotą, a nie tylko z wyższością spoglądać z perspektywy dwóch nóg, na których dane jest nam stąpać. Naprawdę nie jesteśmy mądrzejsi, skoro potrafimy bez zająknięcia znęcać się na słabszych istotach, które nie mogą się bronić. Nie czujemy więcej tylko dlatego, że mamy w ręku władzę, nie potrafimy czuć, skoro zadajmy ból. Nic nie usprawiedliwi bowiem naszego niegodziwego traktowania innych istnień, w imię naszej pychy i próżności.

http://oepapierosach.pl/ - PSY PODDAWANE OKRUTNYM TESTOM NA SZKODLIWOŚĆ PAPIEROSÓW A PRZEDEWSZYSTKIM DYMU TYTONIOWEGO!

http://oepapierosach.pl/ – PSY PODDAWANE OKRUTNYM TESTOM NA SZKODLIWOŚĆ PAPIEROSÓW A PRZEDEWSZYSTKIM DYMU TYTONIOWEGO!

Ten apel być może niczego nie zmieni. Na pewno nie zdoła zahamować okrutnych praktyk takich molochów i władców tytoniowych jak, Phil.. Morr.., Briti.. Tobac.., czy inne produkujące Pa.. Ma.., Marl…, Vicer… itp. świństwa. Ale chodzi tu też o obudzenie Waszej świadomości, palaczy i tych, którzy za chwilę sięgnął po paczkę analogów, jakie nie tylko otrują Wasze płuca i zadymią Wasz mózg, ale nieco wcześniej zrobiły to innym istotom – psom, którzy tej świadomości mieć nie mogły i nie potrafili się bronić.

To przerażające, jak bardzo podporządkowujemy sobie świat kreując go na własną modłę ograniczając zarówno swoją wolność, jak i innych mieszkańców ziemi. Czym jest w rzeczywistości nikotyna i dym papierosowy wiedzą tak naprawdę tylko one – zwierzęta, psy testujące dla palaczy ten śmiercionośny dymek, który ich na chwilę później z pewnością zabija.

http://oepapierosach.pl/ - PSY PODDAWANE OKRUTNYM TESTOM NA SZKODLIWOŚĆ PAPIEROSÓW A PRZEDEWSZYSTKIM DYMU TYTONIOWEGO!

http://oepapierosach.pl/ – PSY PODDAWANE OKRUTNYM TESTOM NA SZKODLIWOŚĆ PAPIEROSÓW A PRZEDEWSZYSTKIM DYMU TYTONIOWEGO!