Rashomon RDA – Hop N Vape

Hop N Vape – producent zupełnie nieznany w Polsce, nie mają wiele produktów, ale ten jeden dripper przypadł mi do gustu – dziś garstka informacji na jego temat.

24mm średnicy podstawy oraz 28mm wysokości ( nie licząc drip tip-a ). Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej wykończonej na wysoki połysk. Patrząc na wysoką czystość wykończenia podstawy ( brak widocznych i mocnych torów frezu ) można jasno stwierdzić,że do parownika na prawdę się przykładano.

W zestawie dostajemy 2 drip tipy – standardową 510-tkę a wraz z nią świetnie wyglądający adapter z wygrawerowaną zębatką oraz 10mm wkręcany w zaokrąglony na brzegach cap gwizdek o dużo większych możliwościach.

Na boku cap-a widnieje bardzo ciekawie wyglądające logo producenckie – całość tak jak wspomniałem wyżej wykończona na wysoki połysk; pin kontaktowy + został pozłocony dla zwiększenia przewodności i możemy go dodatkowo regulować. Należy też wspomnieć,że w zestawie otrzymujemy dodatkowy SQUONK PIN pozwalający używać parownika z zasilaniami typu SQUONK.

Baza z dolnym przepływem powietrza o wymiarach 3.5mm x 7.5mm posiada 7mm dużą studzienkę na liquid – watkowanie i układanie materiału nośnego liquid jest bardzo proste i wygodne dzięki wolnej powierzchni między słupkami a ściankami bazy.

Jak deklaruje producent maksymalny rozmiar, na którym możemy ” działać ” z grzałkami to aż 21mm; otwory w bazie mają wymiary około 2mm x 3mm a 11mm odległość między krawędzią dolnego słupka dodatniego a górnego ujemnego zapewnia sporą powierzchnię na najbardziej wymagające grzałki.

Słupek dodatni został osadzony na izolatorze PEEK – z wybielonego izolatora PEEK otrzymujemy również pojedynczą zatyczkę otworu powietrza.

 

Specyfikacja techniczna:

– Średnica 24mm
– Otwory montażowe 2mm x 3mm
– Izolator PEEK
– Otwory przepływu powietrza o średnicy 3.5mm x 7.5mm
– 10mm drip tip
– W zestawie pin SQUONK; zapasowe śruby i uszczelki oraz adapter pod drip tip 510
– Pozłacany pin kontaktowy 510
– Studzienka na liquid o głębokości 7mm
– Możliwość użytkowania 1 grzałki oraz blokady jednego otworu przepływu powietrza