Recenzja płynu z Serii „The BOMB” – Blue impact

Witam was bardzo serdecznie w kolejnej recenzji płyn Od Smooke.pl, dzisiaj sprawdzimy „Blue impact”

Informacja na butelce przekazuje nam że w środku znajdziemy „mieszankę niebieskich oraz czerwonych owoców wraz z anyżem”, ale czy aby na pewno? Już przechodzimy do wrażeń zapachowych jak i smakowych.

Po odkręceniu butelki, można poczuć bardzo przyjemny zapach lemoniady z dojrzałych jagód i malutkim dodatkiem anyżu, szczerze? taki zapapch mnie urzeka w 100%.

W buszku ten premix aż odrzuca ilością anyżu, wiadomos są gusta i guściki więc z nikim nie będę się wykłócał, ale ta ilość aż wywołuje u mnie odruch wymiotny, owoce znikają a tle tego anyżu, nie wiem co producent miał w głowie robiąc premix o takich proporcjach.

Szczerze, to bardziej używałbym tego jako olejku zapachowego niż premixu, ale co kto lubi. Sam premix dostaniemy w 3 różnych wariantach pojemnościowych 80ml za ok. 25zł , 40ml za ok. 16zł i 20ml za ok. 10zł

OCENA: 1/5

OPŁACALNOŚĆ: 2,5/5

Sprzęt na którym był próbowany ten o to premix:

-Dead rabbit v1 rda

-Tauren Mech mod

– 2x 4-core fused clapton od Wotofo

– Bawełna wick’n’vape cotton bacon prime

Zaznaczę tylko że jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia z którą oczywiście nie musicie się zgadzać, zapraszam również do komentowania jakie były wasze odczucia z tym płynem

Na końcu zaznaczę tylko że nie jest to moje osobiste zdjęcie.

Produkt przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Rado