Recenzja płynu z serii „The BOMB” – Red Shockwave

Witam was bardzo serdecznie w kolejnej recenzji, dzisiaj pod lupę weźmiemy Red Shockwave z wyżej wymienionej serii od producenta jakim jest Smooke.pl.

Smooke.pl uważa że w środku znajdziemy „falę gejpfrutowej lemoniady z dodatkiem arbuza” ale czy aby na pewno? Już przechodzimy do wrażeń zapachowych jak i smakowych.

Po odkręceniu butelki, najbardziej wyczuwalnym zapachem jest grejpfrut który w żadnym stopniu nie przypomina mi lemoniady, w pewnym sensie odczuwam to jak ten sam smak tylko że z serii „Mono”. Znalezienie arbuza jest awykonalne.

W buszku jest praktycznie ta sama sytuacja, grejpfrut gra tutaj pierwsze skrzypce a arbuz jak w zapachu tak i w buszku jest on niewyczuwalny, nie mam pojęcia czemu tak się może dziać, osobiście dla mnie było by to świetne połączenie, jednak nie można o tym premixie powiedzieć już żadnych złych słów ponieważ odwzorowanie grejpfruta jest idealne, jego cierpkość a zarazem soczystość zachęca mnie do sięgnięcia po sam owoc w formie jadalnej (za którym zbytnio szczerze nie przepadam).

Premix sam w sobie nie jest zły, aczkolwiek można się zawieść na rezultatach smakowych. Sam premix dostaniemy w 3 różnych wariantach pojemnościowych 80ml za ok. 25zł , 40ml za ok. 16zł i 20ml za ok. 10zł

OCENA: 2,5/5

OPŁACALNOŚĆ: 4/5

Sprzęt na którym był próbowany ten o to premix:

-Dead rabbit v1 rda

-Tauren Mech mod

– 2x 4-core fused clapton od Wotofo

– Bawełna wick’n’vape cotton bacon prime

Zaznaczę tylko że jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia z którą oczywiście nie musicie się zgadzać, zapraszam również do komentowania jakie były wasze odczucia z tym płynem

Na końcu dodam tylko że nie jest to moje osobiste zdjęcie.

Produkt przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.

Rado