Reuleaux DNA200 Limited Edition w klimacie steampunk

Mam nadzieję,że w napływie nowego sprzętu nie zapomnieliście o poczciwym Reuleaux DNA200 ?

To jedno z lepiej sprzedających się zasilań opartych o elektronikę  DNA200 powraca w limitowanej wersji, w stylu steampunk.

screenshot_2

Wymiarowo : 84mm x 50mm x 40mm – identycznie jak w standardowej wersji. Całość zasilana 3 akumulatorami 18650 ( należy pamiętać o zastosowaniu 3 takich samych, wysoko prądowych akumulatorów i identycznych parametrach ).

Zastanawia mnie bardzo dlaczego na stronie producenta przedstawia się wersję DNA200 z wyświetlaczem od R200 ? 😀 Malutkie przeoczenie .. mam taką nadzieję !

screenshot_3

Od góry głowica ze stali nierdzewnej z pozłacanym ruchomym pinem kontaktowym +. Tuż pod nią okrągły fire button z grawerką papy JayBo – pod nim OLEDowy wyświetlacz o przekątnej 0,91″ ( jego jasnością, kontrastem, czasem podświetlenia i czasem wyświetlania możemy regulować za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania do DNA200 ).

Pod wyświetlaczem 2 przyciski regulacyjne + oraz – z wyczuwalnym pod palcem wgłębieniem – u dołu port microUSB do aktualizacji oprogramowania i ładowania akumulatorów. Po bokach umieszczono otwory wentylacyjne elektroniki.

screenshot_1

Tylna klapka montowana na magnesach neodymowych dość dobrze się sprawuje. Całość wykonana w stylu steampunk znajdzie wielu zwolenników i sprawia,że zasilanie będzie wyróżniać się spośród innych produktów.

screenshot_4

Cechy zasilania

– Moc wyjściowa od 1 do 200 W
– Napięcie wyjściowe od 1 do 9V
– Obsługa rezystancji od 0.1 ohm w trybie mocy i od 0.08 w trybie TC
– Wsparcie dla wszystkich drutów w tym TC
– Wbudowany balancer microUSB 1A
– Szereg zabezpieczeń
– Możliwośc personalizacji
– Możliwość ustawiania trybów
– Automatyczne wykrywanie rezystancji
– do 97% sprawność
– Wymiary 84mm x 50mm x 40mm
– Zasilanie 3×18650
– OLEDowy wyświetlacz o przekątnej 0.91″
– Kilkadziesiąt ustawień za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania