Rozmowy ciąg dalszy – ODCINEK 2 – FURIA Dyrektywy Tytoniowej …

Rozmowy ciąg dalszy:
– HENIEK: no jak to nie wiesz KASA Antek KASA, kur… słyszałeś o tych epapierosach, no przecież mi papierosy się nie sprzedają, coraz więcej osób na te efaje przechodzi.

– ANTEK: no właśnie o co chodzi z tymi epapierosami?? U mnie lekarze na oddziałach też je stosują i coraz więcej pacjentów.

– HENIEK: no właśnie ANTEK kur… zrozumiałeś? Czy zawsze Ja mam cię za rękę prowadzić? wiesz jak będzie wyglądać przyszłość?

Wyobraź sobie ludzi którzy już wcale nie palą papierosów, tylko te elektroniczne dziadostwo, z czego my będziemy żyć????

– ANTEK: no jak to z czego? moje placówki nadal będą leczyć ludzi i kasa się będzie kręciła.

– HENIEK: Kogo ty będziesz chciał leczyć? Zastanów się KOGO? słuchaj ANTEK Ja nie mam czasu na tłumaczenie więc słuchaj – Ja całe życie żyję z biznesu tytoniowego — Ty całe życie z leczenia ludzi, ja ich truję ty ich leczysz rozumiesz? Więc jeżeli coraz więcej palaczy przechodzi na epapierosy, to znaczy że ja tracę kasę bo ludzie nie kupują już papierosów i ty też tracisz kasę bo ludzie się nie leczą. Więc musimy coś z tym zrobić i to jak najszybciej!

– ANTEK: co ja bym bez ciebie zrobił HENIU, jedyne rozwiązanie to WPROWADZIĆ NOWE PRZEPISY, które WYTNĄ ten rynek raz na zawsze!!! mamy kontakty i ludzi którzy się tym już odpowiednio zaopiekują. WYGRAMY HENIU WYGRAMY !!!

Możliwe, że właśnie tak w skrócie to wyglądało, trochę smutne, ale chyba realne.