RX mini Resin – zgrabny maluch

Miniaturyzacja – w niektórych przypadkach wygląda i sprawuje się świetnie, ale są wyjątki. Mawiają,że małe jest piękne .. 🙂 Dziś garść informacji o nowym produkcje, na który pewnie wiele osób oczekuje !

Kurdupelek po rosnącej popularności poprzedniej wersji z wymiennymi naklejkami na bokach zasilania Wismec prezentuje dziś idealnie odwzorowane zasilanie z tym,że w akrylu, który zyskuje coraz większe uznanie i zainteresowanie wśród użytkowników.

Wymiarowo :  58mm x 35.5mm x 44.5mm ( dla porównania wymiary Mini Volt-a to 56mm x 35mm x 22mm ). Korpus zasilania wykonany jest w pełni z żywicy, która charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem – każde z zasilań jest inne i wyjątkowe.

Producent wyposażył nowe zasilanie w pakiet o pojemności zaledwie 2100mah. Elektronika pozwoli nam na płynną regulację mocy od 1W do 80W – szybko można wywnioskować,że przy użytkowaniu zasilania na wyższych mocach zapas energii w urządzeniu będzie kurczył się w zawrotnym tempie.

Przedni panel wyposażony został w okrągły przycisk fire z delikatną grawerką papy JayBo – tuż pod nim ukryty za plastikową taflą czytelny wyświetlacz OLEDowy informujący o najważniejszych zmianach w urządzeniu – na samym dole port microUSB do ładowania natężeniem 1A oraz aktualizacji oprogramowania. 2 przyciski sterujące zostały usadowione od spodu urządzenia – obok nich znajdziemy również przycisk reset.

RXmini to z pewnością wyjątkowe zasilanie – małe i unikatowe – parowniki do 22mm idealnie licują się z powierzchnią urządzenia. Wyświetlacz jest jasny i przejrzysty – wyświetlane parametry realne są dobrze dobrane – można by pokusić się jedynie o dodanie procentowego wyświetlania poziomu wbudowanego akumulatora.

Elektronika oferuje szereg funkcji dostępnych również w RX200s – od trybu Bypass po obsługę i wsparcie kontroli temperatury dla drutów z niklu , tytanu i stali nierdzewnej; ręczne ustawienia temperaturowe TCR, kończąc na funkcji Preheat, która umożliwi ustawienie wyższej mocy początkowej pozwalając na szybsze rozgrzanie grzałki.

screenshot_7

Specyfikacja techniczna:

– Płynna regulacja mocy do 80W
– Wbudowany pakiet o pojemności 2100mah
– Ładowanie przez port microUSB natężeniem 1A
– Zapowiedziane aktualizacje oprogramowania
– Czytelny wyświetlacz OLEDowy
– Wymiary : 58mm x 35.5mm x 44.5mm
– Głowica ze stali nierdzewnej z pozłacanym, ruchomym pinem kontaktowym +
– Funkcja Bypass
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury dla drówów Niklowych, Tytanowych i Stali nierdzewnej
– Ręczne ustawienia temperaturowe TCR
– Obsługa rezystancji w trybie TC od 0.05 ohm do 1.5 ohm
– Obsługa rezystancji w trybie mocy od 0.1 do 3.5 ohm
– Maksymalne natężenie wyjciowe 25A
– Funkcja Preheat ( przegrzanie )
– Zabezpieczenia zwarciowe oraz temperaturowe
Korpus z żywicy – każde zasilane jest inne !
– Przycisk reset od spodu urządzenia

boardboardboardboardboardboardboardboardboard