Sense Blazer – kompatybilny z grzałkami od TFV8

Opinie ” specjalistów „ o grzałkach TFV8 można porównać do opinii jeszcze lepszych ” specjalistów ” na temat akumulatorów Efest czy AWT. Zasada jest zawsze taka sama – jeżeli dany produkt używa się z głową i wie się jak go używać to uzyskuje się pożądany efekt. Sense robi ukłon dla jednych z najlepiej sprzedających się grzałek fabrycznych i tworzy BLAZER-a 200 – dziś garstka informacji o nim.

Nowy produkt od Sense to dedykowany parownik do zasilania, które opisywałem TUTAJ . Średnica podstawy ma 26 mm dzięki czemu mimo dużych rozmiarów grzałek pojemność parownika to aż 6ml. Cała konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz szkła. Pin kontaktowy wykonany w 100% z miedzi znacznie zwiększa przewodność; na minus należy niestety uznać brak regulacji długości pinu.

Nowe rozwiązanie szybkiego napełniania – bardzo podobne do systemu napełniania w parownikach Smok-a z seri TFV. Tutaj by dostać się do 2 sporych otworów do napełniania należy przesunąć cap do przodu i zwolnić zaczep – bardzo przyjemne i szybkie rozwiązanie.

Zestaw Sense Blazer w zestawie prócz dodatkowego szkła, uszczelek i śrubek posiada 2 grzałki gabryczne : ceramiczną o oporności 0.6 ohm z sugerowanym zakresem pracy od 50W do 100W oraz grzałkę 0.2 ohm z zakresem sugerowanym zakresem pracy od 60W do 200W, ale jak by tego było mało – wszystkie grzałki fabryczne od TFV8 będą również pasować do Blazera – co za tym idzie .. ???

Dystrybutorzy w Polsce będą mogli bez problemu ściągnąć ten parownik z racji kompatybilności grzałek z TFV8 – nie będzie tutaj problemów takich, jak chociażby z grzałkami do parowników Innokin-a, których w Polsce nie ma ..

Specyfikacja techniczna:

– 26mm średnicy
– Wygodne górne napełnianie
– Pojemność 6ml
– Kompatybilny z grzałkami TFV8
– Grzałka 0.6 ohm ( ceramiczna ) z zakresem pracy od 50W do 100W
– Grzałka 0.2 ohm ( SS ) z zakresem pracy od 60W do 200W w zestawie
– Regulowany przepływ powietrza
– 12mm drip tip
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej i szkła
– Miedziany pin kontaktowy +