Sense Blazer Sub-R RTA – potężny zawodnik

Wyjątkowa lufa armatnia – pierwsze i chyba trafne określenia tego parownika a w zasadzie 2 parowników zamkniętych w 1 konstrukcji. Dzisiaj kilka słów o Sense Sub-R.

Na pierwszy plan czapa – z 14mm drip tipem z Delerinu – trzyma się po 2 dość grubych oringach w 1 części parownika, który jest mówiąc krótko dripperem. Baza z 2 słupkami – otwory o średnicy montażowej 2mm każdy, dopływ powietrza od spodu oraz od boku. Denko na liquid dość duże – 5mm pozwoli na ściągnięcie kilku pociesznych chmur z 1 zalania.

Od spodu druga część parownika przeznaczona na grzałki fabryczne. O samych grzałkach już kiedyś wspominałem – ich jakość jest na najwyższym poziomie – oddawany smak jak i produkcja chmury również plasują je dość wysoko – konkurencja może uczyć się jak robić grzałki właśnie od Sense. Pojemność zbiorniczka to 3ml.

Wiatru do górnej oraz dolnej części dostarczymy z dolnego nawiewu – 4 otwory o średnicach 8mm x 3mm – regulowanie przepływu za pomocą pierścienia; dodatkowo do górnej części możemy jeszcze dostarczyć powietrza 2 otworami 11mm x 3mm .

Nie jestem pewien czy tego rodzaju konstrukcja znajdzie odbiorców – dla mnie osobiście to kompletna porażka i jakiś strzał w stopę, ale to rzecz jasna jedynie moja opinia na temat tego parownika.

Specyfikacja techniczna

– Średnica parownika 28mm
– 3ml pojemności dolnego zbiornika
– W zestawie 2 grzałki 0.6 ohm
– RDA – z 2 słopkami i otworami montażowymi o średnicy 2mm
– 5mm studzienka na liquid
– Izolator PEEK
– Regulowany dolny przepływ powietrza 8mm x 3mm
– Regulowany górny przepływ powietrza 11mm x 3mm
– 14mm drip tip Delrin
– 54.5mm wysokości
– W zestawie pakiet grzałek i cześci zapasowych