Sense Herakles Honor – w sumie .. nic nowego

Nie wiem jak Wy, ale ja odnoszę nieodparte wrażenie, że projektantom ze stajni Sense brakuje pomysłów. Z jednej strony zachowanie konstrukcji i rozwiązań dobrze znanych z poprzednich wersji jest dobre ( bezpiecznie ), ale z drugiej brakuje mi tutaj nuty fantazji i czegoś świeżego.

Screenshot_3 Screenshot_4 Screenshot_5

Herakles Honor dostępny będzie a w zasadzie już jest w 3 kolorach – w wersji srebrnej, czarnej oraz mosiężnej / miedzianej – jak kto woli. Pojemność zbiorniczka to 3ml, korpus wykonany jest ze stali nierdzewnej, pin + dodatkowo miedziowany dla zwiększenia przewodności – brak bazy RBA dla tego modelu może niektórym przeszkadzać.

Screenshot_6 Screenshot_7

Pierścień regulujący przepływ powietrza żywo ściągnięty z pierwszej wersji Heraklesa, w której chodził dość płynnie. Na pokładzie mamy kontrolę przepływu liquidu – 6 sporych otworów.

Jeżeli chodzi o grzałki : w zestawie dostajemy 2 sztuki : 1.8 ohm z zakresem pracy od 20 do 50W oraz  0.6 ohm z zakresem pracy od 50 do 100W. Producent zapewnia również,że grzałki z poprzednich modeli będą pasować do nowego Honor-a.

Screenshot_12 Screenshot_13

Na pokładzie nie brakło wygodnego napełniania od góry za co wielki +. Drip tip z tworzywa jest wymienny i będziemy go mogli swobodnie zastąpić dowolnym, ulubionym ” gwizdkiem „.

Screenshot_9 Screenshot_8

Specyfikacja techniczna :

– Średnica 23.3mm
– 3ml pojemności
– Kompatybilny ze starymi i nowymi grzałkami od Sense
– System górnego napełniania
– Regulowany przepływ liquidu
– Regulowany przepływ powietrza
– W zestawie grzałki fabryczne :
-> 1.8 ohm z zakresem pracy od 20 do 50W
-> 0.6 ohm z zakresem pracy od 50 do 100W
– 6mm drip tip
– Miedziowany pin kontaktowy +
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej i szkła
– W zestawie zapasowe szkło

boardboardboard