Sense Herakles Plus Sub-Ohmowy tank

Wielu z was miało już styczność z poprzednikiem Plus-a. Wielu też z was chwaliło go za wyśmienite osiągi, prostotę konstrukcji oraz bardzo dobrej jakości fabryczne grzałki.

 

Sense Herakles Plus

to następca, dobry brachol Sense Hydra oraz Sense Cyclone. Wszystkie produkty ze stajni Sense cenione są za detal, jakość wykonania i wysokiej jakości stopy użyte do produkcji, prostotę i małą awaryjność. Tak jest i w tym przypadku; Herakles Plus jest bardzo dobrze wykonany, nic tutaj nie skrzypi / nie zacina się. W tej wersji nowością jest system górnego napełniania – ogromne udogodnienie dla każdego wapera.

S1

Prócz samego parownika przy zakupie otrzymamy :

1 x Grzałkę 0.4 ohm zainstalowaną w parowniku

1 x Grzałkę z drutu 316L o oporności 0.2 ohm

1 x Zapasową szklaną tubkę

 

Dane techniczne :

– Pojemność zbiorniczka około 3.5ml

– Dostęp do wymiennych grzałek 0.4ohm z drutu Kanthal, 0.2ohm SS oraz 0.2ohm Ni200

– Brak bazy RBA do własnego konstruowania grzałek

– Dodatkowy system górnej regulacji przepływu powietrza

– Szerokość 22mm  / Wysokość wraz z dripem 69mm

 

Chodź wielu z was uzna,że brak bazy RBA to wada tego parownika, moim skromnym wadem do wad nie należy tego uznawać. Poddałem testom grzałki i podzielę się z wami moimi odczuciami smakowymi.

S2

Dla grzałki 0.4 ohm Kanthal – zakres pracy 35-100 W

Mimo tego,że producent podaje zakres do 100W to już przy 85W ( liquid 100% VG ) można wyczuć lekkiego ” bobra „. ” Sweet spot ” najlepiej wyczuwalny jest między 65 a 70W.

Dla grzałki 0.2ohm z drutu Stainless Steel (316L) – zakres pracy 20-80W

Sweet spot najlepiej wyczuwalny bardzo podobnie jak w przypadku grzałki 0.4 ohm między 60 a 65 W.

 

Wart swojej ceny ? 

W polskich sklepach Sense Herakles Plus możemy zakupić za kwotę od 125 do 140 zł. Dla mnie cena jest minimalnie za duża i skłaniam się tutaj w stronę osób, które nie znajdą tutaj bazy rba. Jakoś wykonania to ogromny plus tego parownika a wisienką na torcie są fabryczne grzałki – zaryzykuję tutaj,że są to jedne z najlepszych grzałek z jakimi miałem do czynienia.