Sense Herakles PRO Nano – mniejszy brat z 2 ml zbiorniczkiem

Herakles Pro Nano – nowy parownik od Sense na gotowe, fabryczne grzałki. Mniejszy brat NANO ze zmniejszona pojemnością zbiorniczka do 2 ml i zachowaniem całej konstrukcji – zerknijmy na niego bliżej .. 🙂

Screenshot_2 Screenshot_3

Konstrukcja zachowana w klimacie poprzednich wersji – siła prostoty połączenia korpusu ze stali nierdzewnej oraz szkła budowlanego. Baniaczek na liquid został zwiększony do 2 ml, pin kontaktowy miedziowany, niestety nie jest regulowany.

Screenshot_4 Screenshot_5

System górnego napełniania po odkręceniu górnego capa – w wersji PRO zrezygnowano z górnego , dodatkowego przepływu powierza. Drip tip jest wymienny co bardzo się chwali – każdy może dobrać swój ulubiony ” gwizdek ” 🙂

Screenshot_6 Screenshot_8

Konstrukcja w pełni rozbieralna, prosta i łatwa do czyszczenia. Niezależnie regulowany przepływ liquidu do grzałek; regulowany przepływ powietrza u podstawy parownika. Dwa rodzaje grzałek fabrycznych 1.8 ohm dla pracy w zakresie od 20 do 50 W oraz 0.4 ohm dla pracy w zakresie od 35 do 100 W. Jeżeli grzałki są wykonane równie dobrze jak u poprzednika uwierzcie mi na słowo .. nie ma lepszych.

Należy dodać również,że teoretycznie mniejsza odległość od grzałki do ustnika zwiększy odczucia smakowe – każdy ma swoje opinie, ale ja wiem z doświadczenia jedno .. Jeżeli grzałki fabryczna są bardzo dobrej jakości .. to minimalna różnica odległości nie ma ogromnego znaczenia.

Screenshot_10

Specyfikacja techniczna :

– Pojemność 2 ml
– Średnica podstawy 22 mm
– Średnica ” beczki ” 23,8 mm
– System górnego napełniania
– Wymienny drip tip
– Wymienne grzałki fabryczne w zestawie
– Niezależna kontrola przepływu liquidu
– Regulacja pzepływu powietrza
– Grzałka 1.8 ohm ( praca w zakresie od 20W do 50 W )
– Grzałka 0.4 ohm ( praca w zakresie od 35W do 100 W )
– Miedzowany pin kontaktowy +
– Konstrukcja ze stali nierdzewnej i szkła budowlanego
– Dodatkowe szkło oraz uszczelki w zestawie