Sense Herakles RTA 25mm

Herakles RTA – następca wersji Plus, która podbiła moje serducho. Jakością wykonania, przepływem powietrza i przede wszystkim jakością i trwałością grzałek fabrycznych.

Screenshot_2

Sense otworzyło się na sugestie klientów i stworzyło parownik z 2 kolumnową bazą      ” ala velocity „, w której możemy tworzyć własne grzałki. Producent pokusił się o nowe rozwiązanie – ruchomą kolumnę +.

Screenshot_8 Screenshot_7
I tutaj mam mieszane uczucia .. z jednej strony jest to bardzo ciekawe rozwiązanie szczególnie dla osób, które lubią kręcić bardzo wymagające grzałki. Z drugiej strony zaś baza wygląda dość mizernie .. a oparty o izolator i marną śrubkę post + może szybko się uszkodzić.

Screenshot_8 Screenshot_3

Przepływ powietrza to główna domena parowników od Sense – w tej wersji też nie będziemy zawiedzenie – ogromny, poczwórny dopływ wiatru pod grzałki zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających osób.

Screenshot_9

Pojemność Heraklesidła to też duży plus – aż 6ml na pokładzie – bardzo mnie to cieszy. Wapując przy mocy powyżej 80W nie lubię zalewać parownika co kilkanaście buchów. Pojemność była oczekiwana biorąc pod uwagę,że średnica parownika to 25mm.

Screenshot_5

Napełnianie zbiorniczka odbywa się podobnie jak w poprzedniej wersji – pod górną czapką ukryto dwa spore otwory do napełniania przystosowane do butelek z dziubkiem jak i każdego rodzaju pipet.

Mamy również możliwość regulacji dopływu liquidu – a z racji ruchomej bazy montażowej możemy całkowicie zablokować dopływ liquidu do jednej strony bazy.

Cechy produktu :

– Średnica 25mm
– Pojemność 6ml
– System górnego napełniania
– Pierścień regulacyjny przytrzymujący watę
– Regulowany dopyw powietrza
– Duża baza montażowa z obrotowym postem +
– 4 dopływy powietrza na grzałkę o średnicy 4.5mm x 3mm każdy
– Izolator PEEK
– Dwa płynnie regulowane otwory powietrzne o średnicy 7mm x 2mm każdy
– Miedziany pin +