Sese Herakles 24mm RDA – o szwagier jaka studnia ..

O szwagier … jaka kobyła .. wielu z was moi drodzy pewnie tak pomyśli i patrząc na zdjęcia macie rację 😀 Ale z tymi zdjęciami produktów jest jak z przyrodzeniami wszystko takie wielkie a jak przychodzi co do czego .. to mały, ale wariat 🙂

Screenshot_2 Screenshot_3

Od dawna uważaj,że produkty od Sense są bardzo dobrze dopracowane, przemyślane i wykończone z najwyższą precyzją. Obym nie mylił się i co do tego drippera – średnica 24mmm przepływ powietrza regulowany od spodu – dopływ bezpośrednio pod grzałki.

Screenshot_4

11 mm potężny, wkręcany drip tip – z jednej strony jesteśmy ograniczeni jedynie do niego bo jako takich zamienników nie dostaniemy łatwo, ale z drugiej strony na dzień dobry mamy ogromny przepływ powietrza i stabilny ustnik z dobrej jakości materiału, czego chcieć więcej ?

Screenshot_7 Screenshot_8

I mamy rozwiązanie zagadki – czemu to aż taka kobyła .. Moi kochani studzienka na liquid, a w zasadzie to STUDNIA, producent nie podaje jej dokładnej głębokości, ale uwierzcie mi na moje parszywe słowo – nie będziecie musieli dolewać co chwilę ulubionego soczku.

Izolator PEEK, zapewni nienaganną izolację, duży nawiew pod grzałkę o średnicy 7 x 3,5 mm, baza velo style z 2mm otworami montażowymi i powierzchnia 21mm ( według producenta ), na której spokojnie możemy budować najbardziej wymagające grzałki – robi wrażenie ?

Screenshot_9

Specyfikacja techniczna:

– 24mm średnicy
– 21mm powierzchnia na budowę grzałek
– Regulowany airflowa 12 x 2 mm
– Nawiew pod grzałke 7 x 3.5 mm
– 11mm wkręcany drip tip
– 2 mm otwory montarzowe
– Bardzo głęboka studzienka na liquid
– Izolator PEEK
– Regulowany przepływ powietrza
– odstawa ze stali nierdzewnej
– Miedziowany pin +
– W zestawie części zapasowe