Sigelei UFO TC

Nowy UFO-ludek ze stajni Sigelei ma przyciągać nazwą i stylistyką. Nie bez kozery producent nowe zasilanie zyskało taką nazwę – jego różniąca się od reszty stylistyka odbiega od konkurencji.

Wykonany jest z wytrzymałego stopu aluminium dzięki czemu jest lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

u

Podkreślona linia, wyraźnie zaznaczony okrągły przycisk ” fire ” umieszczony u skosu urządzenia, błyszczący panel OLED o przekątnej 0,9 cala oraz 2 wyraźnie zaznaczone przyciski regulujące to kilka przyciągających wzrok atutów urządzenia.

u3
Powierzchnia pokryta jest przyjazną w dotyku i wytrzymałą gumowaną strukturą stosowaną między innymi w Sigelei 150W TC.

u2

Urządzenia zasilane jest pojedynczym wysokoprądowym <25A akumulatorem 18650 wyposażone jest w płynną regulację mocy w zakresie od 5 W do 55 W.

Standardem w nowszych modelach jest kontrola temperatury – tutaj jej też nie braknie. Zakres regulacji w UFO-ludku to od 100 do 300 stopni Celcjusza.
Minimalna obsługiwana oporność w trybie TC to 0,05ohm.

Zapytacie .. ” Czy UFO to dobry wybór ? ” 

Moim skromnym zdaniem nie warto płacić ponad 200 zł za tego typu sprzęt. W tej cenie lepszym rozwiązaniem będzie sprawdzony Evic VTC mini lub iPV D3. Producenci szukają coraz to nowych rozwiązań technologicznych i wizualnych – świetna sprawa, ale należy sobie zadać pytanie czy produkt, który wypuszcza się na rynek będzie poręczny – nie kupujemy go przecież by postawić na wystawę 🙂