Tytoniowy nałóg – OBUDŹ SIĘ ZANIM UMRZESZ!

Silny nikotynowy nałóg objawia się paleniem kilku paczek dziennie czy kilkunastu tygodniowo. Palacze przesiąknięci są papierosowym dymem do tego stopnia, że ciemny osad pozostaje na ich zębach, palcach, a ich skóra nabiera charakterystyczny kolor. O ile sami zainteresowani wydają się tego nie zauważać, o tyle ich otoczenie, a przede wszystkim bliscy, mogą mieć z tym nie lada problem.

Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest e-papieros. Jego unikalny charakter sprawia, że nie wydziela dymu w procesie spalania, co gwarantuje przyjazne środowisko zarówno dla palacza, jak i innych osób. Główną zawartością elektronicznego papierosa jest e-liquid, dostępny w różnych smakach i rodzajach.

E liquid składa się z glikolu propylenowego, gliceryny, nikotyny, oraz swoistego aromatu. Osobom chcącym porzucić palenie poleca się tzw. zerówki, czyli e-liquidy pozbawione nikotyny. Nie oznacza to jednak, że e papierosy przestają mieć swój charakterystyczny posmak. To zatem doskonały sposób na walkę z nałogiem.

Dowolność wyboru e-liquidu oraz stężenia nikotyny sprawia, że e-palenie e-papierosów staje się dużo atrakcyjniejsze, aniżeli tradycyjnych, analogowych odpowiedników. Możliwość zażywania elektronicznych papierosów w każdym miejscu zrzuca z nas bolesny ciężar ograniczeń i gwarantuje pełną wolność, która palaczom zwykłych papierosów dawno została już bezpowrotnie odebrana.

Jedynie e-papieros pozwala na odrobinę przyjemności, którą możemy się cieszyć bez względu na obowiązujące przepisy czy absurdalne restrykcje.