Skyhook RDTA od SmokTech – osz ty Karol …

Zaszaleli z tymi 260W 😀 Nie jest mnie w stanie chyba już nic zadziwić. Z racji premiery nowego RDTA boxa ( kilka słów o nim TUTAJ ) czemu by nie wypuścić również nowego parownika ? Dziś kilka fotek i garść informacji o nowym sprzęcie.

screenshot_9

Nie wiem jak Wam, ale dla mnie rynek parowników RDTA jest już kompletny ( jeżeli chodzi o klepanie tej samej konstrukcji ) w sumie to Po Limitless-ie Classic z wielkim wyborem wymiennych baz i gotowych grzałek – nic mi więcej nie potrzeba i uważam,że Skyhook jest robiony trochę na siłę bo nie różni się niemal niczym od konkurencji a do tego jego baza nie jest wykręcana / wymienna.

screenshot_10

Kilka suchych faktów – 5ml pojemności ; 6cm wysokości ; 24.5mm średnicy, która ostatnio u smoka powtarza sę dość często i aż 7 wersji kolorystycznych do wyboru.

screenshot_11

Nie jestem w stanie pojąć na jakiej zasadzie producent jest w stanie określić,że ten oto właśnie parownik – będzie świetnie sprawował się do aż 260W ! Wszystko jest w naszych rękach – wszystko zależy od tego jakie grzałki nakręcimy i jak ułożymy watę. Zresztą .. kto normalny używa 260W na RDTA …

screenshot_12

Konstrukcja jest bardzo prosta – w pełni rozbieralna co ułatwi czyszczenie i konserwację.

Na pokładzie znajdziemy 2 rodzaje przepływu powietrza – boczny doprowadzany 3 otworami z każdej strony ( wpływa na bok grzałki ) oraz dolny, który utula powietrzem grzałkę od spodu .

screenshot_13

Tak jak wcześniej wspomniałem zbiorniczek ma 5ml i napełniamy go od boku – potwór jest duży i przystosowany do zaostrzonych pipet, wąskich dzików plastikowych butelek a przy odrobinie uwagi również dla pipet z zaokrągloną końcówką.

screenshot_14 screenshot_15

Pozytywnym dodatkiem jest ceramiczny ( najprawdopodobniej ) adapter single coil, który zatka otwory, w które wpuszczamy bawełnę i pozwoli na spokojne wapowanie na 1 grzałce 🙂

screenshot_16

Specyfikacja techniczna:

– 24.5mm średnicy
– 55mm wysokości
– 5ml pojemności
– Baza velostle
– Baza montażowa o średnicy 23.2mm
– Dolny i gorny airflow
– Zapasowe szkło w zesawie
– Napełnianie od boku
– Pin kontaktowy + przystosowany do mechanicznych zasilań z głowicą hybrydową
– Dostepny w 9 kolorach
– Adapter ceramiczny dla 1 grzałki

boardboardboardboard