Smaczki od Epic Juice vol.2

Witam ponownie w drugiej już części mojego postu na temat Amerykańskich liquidów od Epic Juice. W poprzednim poście opisałem połowę smaków, które oferuje nam  firma EJ. W tym poście postaram się Wam przybliżyć kolejne pozycje, a będą nimi: Wake n Vape, Yosi, Rich, Shorty i Tahiti. Zapraszam do lektury poprzedniego postu z serii o Epic Vape:                        TROCHĘ BARDZIEJ EGZOTYCZNE SMAKI CZYLI EPIC JUICE

WAKE N VAPE

wake-n-vape-e-liquid-by-epic-juice

Pierwszym, a zarazem moim ulubionym smakiem od EJ jest Wake N Vape- Jest to kremowa kawa latte z karmelem i wanilią. Jak dla mnie liquid ten to mistrzostwo świata, 10/10, nadający się do ciągłego vapowania. Realność smaku oraz kompozycja składników robi wielkie boom w moich ustach. Słodycz liquidu jest wprost idealna. Vapując go czuję, że jest to mój best of the best. Z całego serca polecam, ten smak jest wart każdych pieniędzy!

Yosi

yosi-e-liquid-by-epic-juice

Kolejną propozycją jest Yosi- jest to delikatna tytoniówka, która w połączeniu z kremową wanilią, karmelem i gorzką czekoladą tworzą klasyczny mix, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym vaperom.

RICH

richbottle_the_gourmet_e_liquid_collective_uk__69883.1429848191.356.300

Rich- jest to klasyczna gorzka miętowa czekolada z nadzieniem miętowym. Fani mniej słodkich liquidów oraz mięty na pewno się polubią z tym produktem.

SHORTY

shorty-e-liquid-by-epic-juice

Liquid Shorty to maślane cytrynowe ciasteczko. Jest kwaskowy, co wyczuwamy od razu po zaciągnięciu, po pierwszej fali cytryny przychodzi czas na delikatne ciasteczko maślane. Liquid ze względu na swoją lekkość nadaje się do codziennego vapowania.

TAHITI

tahiti-e-liquid-by-epic-juice

Tahiti jest ostatnim smakiem który chciałbym opisać w poście o Epic Juice. Liquid ten prezentuje nam orzeźwiającą mieszankę guawy oraz innych owoców tropikalnych. Idealny nadaje się na ciepłe dni, odświeża i dobrze działa jako „przerywnik” od innych cięższych liquidów.

Vaperos

Zapraszam do lektury poprzedniego posta na temat liquidów Epic Juice