SMOK BEC PRO – nowoczesny mod z przekaźnikiem bluetooth

SMOK BEC PRO to nowoczesny elektroniczny mod wykonany ze stali nierdzewnej. Oferuje on nam regulację napięcia w zakresie od 4 V do 12 V ze skokiem 0,1 V oraz regulację mocy w przedziale od 6 W do 50 W ze skokiem co 9,5 W.

Nowoczesny design urządzenia sprawia, że jest to łakomy kąsek dla każdego e-palacza. Mod ma prosty kształt choć jego linia została poprowadzona odważnie. Coś w stylu, „jestem jaki jestem i co mi zrobisz”. Generalnie wygląd urządzenia bardzo przypadł mi do gustu. Rękojeść w której trzyma się moda posiada karbowaną strukturę, ma to zapewne podnieść walory użytkowe urządzenia, zapobiec wyśliźnięciu się z ręki i wygodne trzymanie.

Sterowanie modem odbywa się za pomocą praktycznego joysticka (coś jak w starych telefonach). Wyświetlacz jest czytelny i nieduży, wyświetla wszystkie potrzebne informacje, stan naładowania baterii, aktualną moc z jaką pracuje urządzenie, napięcie itp.

Mod posiada również przekaźnik bluetooth który umożliwia sparowanie urządzenia z smartphonem. Darmowa aplikacja daje nam możliwość prowadzenie szczegółowych statystyk e-palenia. Jest to fajna opcja która ucieszy zapewne nie jednego gadżeciarza. Dodatkowo może być przydatna gdy będziemy chcieli kontrolować wprowadzane do organizmu dawki nikotyny.

Dane techniczne

  • regulacja napięcia: od 4 V do 12 V ze skokiem 0,1 V
  • regulacja mocy: od 6 W do 50 W ze skokiem 0,5 W
  • materiał: stal nierdzewna
  • gwint: 510
  • bluetooth