Smok H-Priv 220 W Kit

Screenshot_1

Smok wypuszcza na rynek nowy produkt – przekoksoway, lekko poprawiony XCube II . Pierwszy rzut oka – dla mnie bajka – nowa konstrukcja przycisku, odważne i bardzo trafione połączenie kolorystyczne.

Screenshot_5     Szwagier podkręcił do 220W – i ładnie to może wyglądać tylko na wykresie ( chodź przekonamy się po testach ). Pragnę przypomnieć,że spadki w XCube II sięgały nawet 35 % – zabieg marketingowy i owszem – tak samo jak z aktualizacją Wismec RX200 – Mimo tego,że większość używa 50-70W to świadomość posiadania zasilania z tak dużą mocą robi swoje.

Screenshot_6

Nowy system Z klapką baterii od spodu, na pewno lepszy od starego ( klapka na boku ) która bardzo łatwo się zsuwała. Magnesy neodymowe + zaczep do tego nacisk od akumulatorów, który blokuję zaczepy – bajka.

Screenshot_4

Wspomniana wcześniej nowa konstrukcja przycisku. Tym razem ruchoma jest jedynie górna część przycisku. Wyeliminowano również gimnazjalny chwyt – diodę LED 🙂 Poprzedni przycisk często się zacinał, pasek ledowy często się brudził a kultura pracy pozostawiała wiele do życzenia ..

Screenshot_3

” No i fajnie ” –  Garść specyfikacji technicznej – o nowych aktualizacjach i cenach zestawu oraz możliwości wejścia na rynek polski – będę informował na bieżąco.