Smok Mag Kit 225W + TFV12 Prince – Lock n Load

Były kastety, pokeballe, minionki, piękne karbonowe i skórzane konstrukcje – teraz na rynek wchodzi nowy gracz dla wszystkich gazeciarzy i osób, które cenią obie komfort użytkowania dużych zasilań. Smok Mag Kit – wraz z Tfv 12 Prince i słów kilka o nim w dzisiejszym artykule.

Zwolenników jak i przeciwników – masowych produkcji jest cała masa. Smok to firma, której produkty możecie spotkać w każdym specjalistycznym sklepie z e-papierosami. Ilość modeli deklasuje konkurencje.

Zestaw Mag Kit pojawi się w 2 wersjach – różnica polega jedynie na pojemności zbiornika, który musi być dostosowany do obowiązującej ustawy. W krajach bez ustawy TFV12 Prince będzie wyposażony w większy baniak z pojemnością aż 8ml – na Polskę i inne kraje objęte ustawą będie to 2ml z możliwością rozszerzenia po zastosowaniu innej grzałki.

Elektronika – Mag został wyposażony w ten sam chip co Procolor oraz Majesty. 225 W płynnie regulowanej mocy uzyskamy z 2 akumulatorów 18650 w układzie szeregowym. Elektronika oferuje rozpoznawanie oporności grzałki, licznik zaciągnięć, 12 sekundowe odcięcie oraz szereg zabezpieczeń termicznych i zwarciowych chroniących nasze zasilanie przed niepożądanymi awariami.

Magazynek na akumulatory – to chyba największy ” bajer ” i zarazem świetny sposób na ładowanie – dosłownie i w przenośni akumulatorów. Magazynek MAG-a mieści 2 akumulatory 18650 w układzie szeregowym. Kosz w kształcie magazynka siedzi stabilnie i samodzielnie nie wypada z zasilania.

Należy pamiętać o tym by

 

 

 

Sprzęt do recenzji dostarczył producent.board