Smok Priv N19 Kit

Smok Priv N19 Kit

Wszyscy chyba pamiętamy boxa od Smoka – Priv V8, mały, kompaktowy, z wymiennym akumulatorem i parownikiem TFV8 Baby. Tym razem Smok prezentuje nam duchowego następce tego boxa – Priv N19.

Smok Priv N19 to kieszonkowy przenośny zestaw zawierający ergonomicznie zaprojektowane urządzenie Priv N19 z wbudowanymi parami akumulatorów 1200 mAh ze zbiornikiem Nord 19 w stylu Vape Pen, który przyjmuje dwie grzałki Nord, grzałkę Nord Mesh 0.6 Ω idealną do masywnych para i grzałkę Nord Mesh-MTL 0.8 Ω zapewniająca doskonałe wrażenia z MTL.

W porównaniu do poprzednika Priv N19 został wyposażony także w swego rodzaju prosty wyświetlacz pokazujący status akumulatora, cztery tryby w jakich może pracować nasz box oraz płynną regulacje mocy w zakresie 5- 30 W. Został także zaopatrzony w szereg zabezpieczeń, między innymi przeciw zbyt wysokiej/niskiej oporności, zbyt niskiemu/wysokiemu naładowania baterii. Zawarty w zestawie atomizer to coś na co sporo osób czekało, Vape Pen Nord 19 Tank. Jest to parownik na grzałki od Norda, tak popularnego na rynku.