SMOK R-Steam mini

Nie dziwi Was kolejna premiera sprzętu od SmokTech ? Ten producent przyzwyczaił nas już do wypuszczania masowych ilości zasilań i parowników, które tworzone są w z zachowaniem Smok-owego charakteru.

Screenshot_3

Garść specyfikacji – 80 W maksymalnej mocy wyjściowej, zasilanie pojedynczym akumulatorem 18650 ( należy pamiętać o stosowaniu wysokoprądowych akumulatorów, które nie mają porwanych izolacji oraz uszkodzeń mechanicznych ) 82 mm wysokości, 38 mm głębokości oraz 22 mm szerokości przy wadze 120 gram. Maksymalne napięcie wyjściowe to 9 V.

Screenshot_2

Przedni panel w klasycznym układzie : kwadratowy, zaokrąglony na rantach przycisk fire o przyjemnym skoku, czytelny OLED-owy wyświetlacz o przekątnej 0,91 ” pokazujący aktualną moc, tryb, stan naładowania akumulatora, oporność grzałki etc. Pod nim 2 przyciski sterujące oraz port microUSB do ładowania akumulatora i spodziewanych aktualizacji oprogramowania.

Screenshot_1

Korpus wykonany jest ze stopu cynku. Tylna zdejmowana klapka, która kryje miejsce na pojedynczy akumulator 18650. Smoczydło będzie dostępne w 4 wersjach kolorystycznych : Czarnym , Czerwonym, Białym oraz w ” szczotkowanym aluminium ”  .

2016-02-24-14_53_324132 2016-02-24-14_52_337242

Płynnie regulowana moc w zakresie od 1 do 80 w, kilka trybów, obsługa kontroli temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych – to w tej chwili standard, który spotykamy w tej klasy urządzeniach. Co różni smoka od innych urządzeń ? Robi bardzo fajne grafiki ! 😀 A tak na serio SmokTech to firma, która potrafi się przyłożyć i zrobić fajny parownik, czy zasilanie , ale z zdarza się też wiele wpadek.. Za taką wpadkę od początku istnienia uważam X Cube mini i X Cube II – jet grono, które chwali ten sprzęt – ja osobiście uważam go za totalną porażkę pod względem wagi, możliwości, tandety i paskudnego wyglądu. Jak będzie w przypadku R-Steam ? Okaże się po premierze na Polskim rynku.