Smoktech GROOVE II – ładny mod z przyzwoitymi parametrami

Smoktech GROOVE 2 to fajny błyszczący mod. Wykonany z  metalu, dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Opływowe łagodne linie nie tylko sprawiają że mod jest piękny, ale również podnoszą jego walory użytkowe. Brak ostrych krawędzi sprawia, że urządzenie trzyma się wygodnie i pewnie w dłoni. Mod oferuje nam regulację napięcia, począwszy od 3 V aż do 6 V ze skokiem co 0,1 V, oraz regulację mocy od 3,0 W do 15 W ze skokiem co 0,5 W. Zamontowana w nim litowo polimerowa bateria, o pojemności blisko 3800 mAh na pewno starczy na długie chwile wapowania, bez konieczności ładowania. A nawet jeśli taka konieczność zaistnieje, dzięki portowi microUSB bez problemu podłączymy moda do ładowania, nie przerywając wapowania.

Urządzenie posiada dwa przyciski sterujące i jeden zasilania, działają płynnie z lekkim wyczuwalnym skokiem. Wyświetlacz jest duży i jasny. Pokazuje nam aktualną moc z jaką działa urządzenie, napięcie, procent naładowania baterii. Przycisk zasilania został umieszczony obok gwintu 510. Umożliwia to wygodne używanie za pomocą kciuka.

GROOVE 2 to ładne urządzenie z przyzwoitymi parametrami
, wykonane w staranny i solidny sposób tak dobrze znany nam z innych propozycji od Smoktecha. Każdy użytkownik tego mod-a na pewno nie będzie zawiedziony. Jest to solidna konstrukcja, pozbawiona wad „wieku dziecięcego”. To już druga odsłona tego popularnego e-papierosa.


Dane techniczne:

  • gwint: 510
  • regulacja mocy: od 3,0 W do 15,0 W ze skokiem 0,5 W
  • regulacja napięcia: od 3.0 V do 6.0 V ze skokiem co 0,1 V
  • bateria: 3800 mAh (Li-polimerowa 3,7 V)