Smoktech SMOK Trident VDA

Uważaj, bo ktoś ostrzy sobie trzy ząbki na Ciebie. SMOK Trident VDA to clearozmizer od Smoktech. Jest to ciekawa propozycja dla każdego e palacza, nieduży parownik wykonany ze stali nierdzewnej który na pewno łatwo znajdzie miejsce na każdym gwincie 510. Wykonano go z precyzją i dokładnością typową dla Smoktech, więc ręczę głową, że nikt nie będzie narzekał. Wszystkie elementy są dokładnie wykonane i spasowane, nie ma mowy o tym żeby e-liquid gdzieś wyciekał. To kawał dobrej roboty.

Parownik ma średnicę 22 mm i wysokość 47 mm, wykonany jest ze stali nierdzewnej, waży jakieś 52 g i posiada duży szeroki ustnik. Zbudowany jest według sprawdzonych standardów. Solidna Baza z gwintem pasującym do niemal każdego zasilania, głowica z dobrą grzałką, nierdzewna tuleja i górny cap z pierścieniem sterującym przepływem powietrza. Ustnik domyka całą konstrukcję. Chyba każdy musi przyznać, że przy takiej konfiguracji chyba ciężko coś zepsuć.

Trzy duże otwory powietrzne umożliwiają precyzyjne sterowanie podczas e-palenia, parownik doskonale oddaje smak podgrzewanego e-liquidu. Dzięki zastosowanym materiałom możemy mieć pewność, że nawet najbardziej agresywne aromaty nie wejdą w reakcję z urządzeniem i konstrukcja będzie nam służyła długie lata. Parownik jest w pełni rozbieralny, więc łatwo doprowadzimy go do stanu fabrycznego.

Polecam to urządzenie, posiada wszystko co potrzeba, jest nieduże i ładnie wygląda, na pewno każdy nabywca będzie się z niego cieszył.

Dane techniczne:

  • gwint: 510
  • materiał: stal nierdzewna
  • wysokość: 47 mm
  • średnica: 22 mm
  • waga: 52 g