SMY DNA 75W

 DNA75 W – zasilany pojedynczym akumulatorem 18650. Nowe zasilanie od SMY w obecnej znanej nam dobrze odsłonie stylistycznej ( kbox mini / evic  etc. ) pojawia się z jedną z najlepszych elektronik od Evolv.

SDNA-75-详情页-7

SDNA75 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz małym, chodź dobrze wyczuwalnym przyciskiem z zatopioną diodą. Jego ergonomiczny kształt sprawi,że dłuższe użytkowanie nie będzie przyprawiało nas o dyskomfort. Należy też wspomnieć,że elektronika DNA umożliwia szereg funkcji, zmian wyglądu oraz profili za pomocą oprogramowania EScribe.
SDNA-75-详情页-5

Czytelny wyświetlacz o przekątnej 0,91 ” o wysokim kontraście i zmiennej jasności ekranu ( dostosowywanej w oprogramowaniu EScribe ) znacznie poprawiają komfort odczytu danych. Wbudowany port microUSB służy do ładowania wymiennego akumulatora 18650 oraz do aktualizacji oprogramowania.SDNA-75-详情页-4

Głowica wykonana ze stali nierdzewnej oraz ruchomy pin plusowy pokryty miedzią poprawią przewodność i zmniejszą spadki.SDNA-75-详情页-3

Ci, którzy używali kboxa mini wiedzą,że słabe magnesy przy mocowaniu klapki to prawdziwa udręka… ” SUPER MAGNET ” nie trzeba tłumaczyć … do zdjęcia klapki potrzebować będziecie łoma 🙂SDNA-75-详情页-2

Wymiary SDNA75 to jedynie 44mm x 23mm x 84mm. Elektronika DNA wspiera wszystkie rodzaje drutów z czego cieszą się głównie osoby korzystające z kontroli temperatury.  Wspomniana wcześniej dioda zatopiona w przycisku to dodatkowy gadżet – moim skromnym zdaniem świetna sprawa 🙂20160422_103849

Producent nie zamyka się do wypuszczenia 1 czy 2 opcji kolorystycznych. Dostajemy 4 różne odsłony w tym piękne malowanie w motyw drewna.

Jakość wykonania jest na dobrym poziomie, ergonomia urządzenia zaskakuje – bardzo komfortowo trzyma się je w łapce. W porównaniu do VTC mini komfort użytkowania jest dużo większy – zaokrąglone krawędzie i pokrycie ( w czarnej wersji ) mieszanką imitującą gumę świetnie się sprawdza.

Elektronika jak każde DNA pracuje bardzo ładnie, nie mam żadnych zarzutów. Dioda zatopiona w przycisk jest trochę niechlujnie montowana i podświetla się tylko dolna część przycisku. Same przyciski pracuję bardzo dobrze; klapka baterii mocowana jest na bardzo mocnych magnesach neodymowych, ale po 4 dniach użytkowania zauważyłem już,że podobnie jak w RX200 / RX200S przy klapce zaczyna ścierać się farba – a to wieli minus.

Sporym minusem dla osób, które mają wiele sprzętu jest konieczność ściągania dodatkowego oprogramowania pod DNA 75 – niestety oprogramowanie Escribe pod dna 200 nie obsługuje dna 75W.

boardboard