SMY starter kit 75W – fajne zasilanie + niedopracowany parownik ..

Kolejny starter kit, o którym powiem kilka słów .. W sumie prócz suboxa od Kangertech żaden nie przypadł mi w całości do gustu ” przez coś „. Brak jakiś elementów w zestawie, kiepskie zasilanie lub kiepski parownik.

s1

Kompaktowy i stylowy przyznam, że jest. Bardzo fajna linia a górna wypukłość nad sporym przyciskiem fire dodaje uroku i poprawia chwyt.

s2

Wyświetlacz podzielony jest na kilka sekcji, w których wyświetlane są najważniejsze informacje. Kontrast jest dobry a wyświetlacz czytelny. Pod wyświetlaczem 2 przyciski regulacyjne ” + ” i ” – ” oraz port microUSB służący do ładowania akumulatora.

s3 s4

SMY zasilany jest pojedynczym akumulatorem 18650 montuje się go ściągając plecki urządzenia. Maksymalna moc jaką może wypluć SMY to 75W, wspiera obsługę kontroli temperatury – co jest standardem w urządzeniach tego roku.

s5 s6

SMY ” STAR ” gwiazdą w moich oczach to on nie jest. To jest właśnie moje zastrzeżenie z początku artykułu – paskudny parownik. Zrobiony na siłę z kiepskiej jakości materiałów. Pojemny chłopak też nie jest, ledwo 2ml , ale ma pomarańczowe oringi – super 😀

s7

Gdybyśmy chcieli sprowadzić ten zestaw na rynek Polski to na 2 grzałkach, które dostarcza nam producent się skończy – bo nic innego nie dopasujemy. Także jeżeli ktoś z Was zdecyduje się na zakup musi pamiętać o zakupieniu zapasowych grzałek.

Cechy zasilania

– Płynnie regulowana moc od 1W do 75W
– Obsługa rezystancji 0.1 do 3.0 ohm w trybie VW
– Obsługa rezystancji dla drutów Niklowych od 0.1 do 0.5 ohm
– Obsługa rezystancji dla drutów Tytanowych od 0.1 do 1.0 ohm
– Regulacja temperatury w trybie TC od 200 do 600 stopni Celsjusza
– Zasilany pojedynczym akumulatorem 18650
– Głowica ze stali nierdzewnej z pinem + usadowionym na sprężynie
– Ekran OLED-owy
– Port microUSB do ładowania
– Szereg zabezpieczeń

Cechy parownika

– Średnica 22mm
– Pojemnośc 2.0 ml
– 2 grzałki w zestawie 0.3 ohm ( 10-60W ) oraz 0,15 Ni200
– Podwójny regulowany przepływ powietrza
– Paskudny wygląd