Snickersteam… A nie, Marsteam Yokozuna – Rewju.

W piątek, piąteczek, piątunio, piątunello w moje grabie wpadł Yokozuna od Snickersteam… TFU Marsteam (dobrze że nie Twixteam albo Bountyteam). Nowy i kompaktowy tank sub-ohmowy z Japońskiej firmy (zapowiada się świetnie… chyba…). Więc sprawdźmy jak to coś działa.

Ale zaraz, pierwsze co – zwracam uwagę na to jak dane sprzęty są zapakowane. Yoko (pozwolę sobie skrócić, żeby się nie jebnąć w nazwie bo jest popierdolona i często N podmieniam z M i potem będziecie się śmiać) przychodzi w fajnym okrąglutkim opakowanku, tak samo kompaktowym jak „odparowywacz”. Fajne też jest to, że wypełnienie okrąglaczka to pianka, co daje wrażenie że mimo trudów i znojów podróży skurwiel na bank nie ucierpiał. Instrukcja umieszczona na wieczku – ambitne, ale trochę chujowo się to czyta, mimo wszystko koncept na +!

Sam dizajn Yoko też na plus, jak na kompaktowe parowniczątko naprawdę elegancki, świetnie wygląda z urządzeniami na jednego serdelka. Same „piramidowe” otwory pobierana liquidu powodują u mnie spazmy zadowolenia i erekcję (nie no, żart – ale fajne są, co nie?). Reszta jest bardzo standardowa, ale mimo wszystko sam atomizer wygląda przyzwoicie. 

Przystąpmy zatem do chmurzenia!

I co? I jajco kurwa, poczułem się, jakbym się cofnął o dobrą epokę jeśli chodzi o vape. Krew mnie zalała że grzałka o oporności 0.8 łoma może uciągnąć faktycznie tylko 20W… No ale to chuj, sądzę że ma jakiś problem życiowy, czy coś. Tak naprawdę, nie produkuje smaku, ani chmury (nie no, to nie tak że nie ma – chmurka OK, smak OK ale nie ma się czym zachwycać, odstaje od obecnych subohmowych tanków tak, że w zasadzie nie ma co się nad tym rozczulać).

Grzałencja 0.3 jest lepsza, nie najgorsze chmurzenie na 45W, ale to nadal nic specjalnego – coś jak Subtank albo Cleito.

Sądzę, że to system anti-spitback gra główną rolę w wytłumaniu smaku; chwila w której gorący liquid znajduje się w Twoich ustach jest tą, gdzie naprawdę jesteś w stanie odpuścić trochę na odczuciach smakowych.

TL;DR

Zalety:

  • Stylówa tanka
  • Rozmiary

Wady:

  • Możliwości (serio, jeśli chce się rozbić scenę subohmów, trzeba się bardziej postarać)

Ocena ogólna 3/10