Sprawdź Horoskop Wapera na 2016 rok!

Nadszedł 2016 rok, a zanim horoskop! Tym razem jest przygotowany specjalnie dla nas WAPERÓW

 

Baran | 21 marca do 19 kwietnia

Stracisz moda tuż przed głównym konkursem na chmury w tym roku, ale podobnie jak Dumbo z jego magiczną watą, zdasz sobie sprawę z tego jak szalone chmury możesz osiągnąć na własną rękę w ten sposób, oraz to, że Twój parownik był tylko podporą do tego.

 

Byk | 20 kwietnia do 20 maja

Gwiazdy wskazują, że stracisz prawie wszystkich swoich znajomych kiedy zajmiesz się obsesją dotyczącą stworzenia liquidu o smaku Limburgera. Na szczęście, nie masz wielu przyjaciół na starcie do tego wszystkiego.

Bliźnięta | 21 maja do 20 czerwca

Nie uda Ci się obronić dobrego przyjaciela przez przyjęciem mocnego bobra, myśląc, że to zabawne. To nie jest zabawne, a Ty jesteś chujowym kumplem.

Rak | 21 czerwca do 22 lipca

W 2016 roku wystartujesz z nowym kanałem na YouTubie i zaczniesz wrzucać filmy z recenzjami liquidów. Będziesz przekonany, że to bardzo oryginalny pomysł.

Lew | 23 lipca do 22 sierpnia

Masz zamiar być jedynym oglądającym filmy na YT osoby spod znaku Raka, który będzie ciągle narzekał na kąty kamery oraz jakość dźwięku w komentarzach. „Rak” będzie po prostu szczęśliwy, że ktoś to w ogóle ogląda.

Panna | 23 sierpnia do 22 września

Twoja twarz będzie wkrótce znakiem nowej marki liquidów, w skutek strasznie groteskowego incydentu w fabryce buteleczek.

Waga | 23 września do 22 października

Zostawisz długi i szczegółowy komentarz przy wprowadzającym w błąd artykule o zagrożeniach pochodzących od e-papierosów. Obalisz wszystko co zostało tam napisane, bez obelg czy też niewłaściwego języka, a także korzystając z wielu źródłowych cytatów, które dokładnie odzwierciedlają naukową stronę tematu. Jednakże, nikt nigdy nie zobaczy Twojego mistrzowskiego dzieła, które zostanie zakopane masą bzdurnych komentarzy. Będzie to adekwatna metafora do wszystkich Twoich działań w tym roku.

Skorpion | 23 października do 21 listopada

Pamiętasz tego moda znalezionego na cmentarzu z dziwnym, staroświeckim napisem na nim? Tego, który ciągle sprawiał problemy? Tego, którego ciągle wyrzucałeś ale i tak pojawiał się w Twojej sypialni? Tego, którego myślisz, że pozbyłeś się na dobre kiedy stopiłeś go palnikiem i pochowałeś pod 6 stopami litego betonu? Cóż, powrócił. Baw się dobrze.

Strzelec | 22 listopada do 21 grudnia

2016 rok będzie rokiem dużych i poważnych zmian dla Strzelca. Możesz odkryć siebie od postaw, jeżeli tak zdecydujesz. Co ważniejsze jednak, musisz zmienić swoją cholerną grzałkę. To coś jest paskudne i dobrze o tym wiesz.

Koziorożec | 22 grudnia do 19 stycznia

Pierwsze w 2016 roku wsteczne ruchy Merkurego będą miały miejsce w styczniu, głównie w okresie Koziorożca. Podczas tego okresu możesz robić dosłownie wszystko (i robić to dobrze za pierwszym razem!), ale nadal nie będziesz miał sił na stworzenie swojego vape’owego zamówienia na czas, więc spodziewaj się siedzenia w wannie i ogromnej ilości płaczu, jak zwykle.

Wodnik | 20 stycznia do 18 lutego

Twój przepis na „vapowanego łososia” będzie viralową sensacją w Internecie w tym roku, jednak nie w dobry sposób. Twoja reputacja i godność nigdy nie zostaną przez Ciebie odzyskane.

Ryby | 19 lutego do 20 marca

Naprawdę chcesz, aby Twoja pasja do vapowania stała się sukcesywnym biznesem lub satysfakcjonującą karierą, jednak prawdą jest, że nie uda Ci się. Wiele osób mogą i mają, ale oczywiście nie Ty. I nigdy nie będziesz tego miał. Po prostu zaufaj gwiazdom w tej kwestii.

 #UDOSTĘPNIJ