STEAM CRAVE AROMAMIZER V VORTEX RDA

Aromamizer V RDA – dripper, który z pewnością przyciąga wyjątkową stylistyką.
Do czego służy zewnętrzna cześć drippera ?

Screenshot_2 Screenshot_3

Śpieszę z odpowiedzią ! Jest to airflow 🙂 Airflow, który regulujemy w górnej sekcji drippera poprzez pierścień. Jak zapewnia producent jest to jedno z najlepszych rozwiązań wprowadzenia powietrza w wir i doprowadzenia go wprost do grzałek w bazie. Powietrze dopływa przez 4 otwory o średnicy 15 mm x 2mm regulowane wspomnianym wcześniej pierścieniem.

Screenshot_6 Screenshot_7

Konstrukcja i podstawa parownika wykonana jest ze stali nierdzewnej 304 – co zapewni wysoką odporność. Mamy tu do czynienia ze swoistym powrotem do korzeni – drippery zostały stworzone po to by jak najlepiej oddać nam smak ulubionego liquidu. Wir powietrza, który tworzy się podczas zaciągania na równi stawia wielkość chmurki oraz wyśmienity smak.

Screenshot_5

Baza w dripperze to znana i lubiana konstrukcja 2 słupkowa z 4 sporymi otworami montażowymi oraz głęboką wanienką na liquid. Izolator PEEK, który jest standardem w tej klasy parownikach oferuje długotrwałą wytrzymałość oraz nienaganną izolację. Zewnętrzną szklaną tuleję możemy również zastąpić metalowym pierścieniem.

Screenshot_8

Cechy drippera :

– Średnica 25mm
– Opatentowany przez Steam Crave cyklonowy Airflow
– 4 otwory doprowadzające powietrze o średnicy 15mm x 2mm
– Baza z 2mm otworami montażowymi
– Deck o średnicy 22.4 mm
– Wykonany ze stali 304 mm
– Posrebrzane piny kontaktowe