Stick V8 od SmokTech

Tych ” Stick-ów ” trochę już jest na rynku od JoyeTech-a , Smoka czy innych producentów. Dzisiaj parę słów o nowince – Stick V8 – bardzo prostym i pociesznym zestawie.

screenshot_2

Zestaw dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych : klasycznej czarnej, srebrnej, oraz jakiejś paskudnie tęczowej .. 😀 Powiem szczerze,że przez kilka lat widziałem na żywo może 2 osoby, które miały tęczowy parownik lub zasilanie, ale są gusta i guściki 🙂

screenshot_4

Garść parametrów – parownik Big Baby ma pojemność 5 ml a jego wysokość to 56mm. Średnica parownika jak i baterii to 24.5mm dzięki czemu zestaw jest idealni dopasowany.

Bateria z wbudowanym akumulatorem o pojemności 3000 mah ma wysokość 75mm. Maksymalna wydajność prądowa wbudowanego akumulatora to 20 Amper – stabilizowane napięcie podawane jest na opór i maleje wraz z rozładowaniem akumulatora.

screenshot_5

Parownik tfv8 baby to znana wszystkim propozycja. Grzałki fabryczne, górne napełnianie, regulowany przepływ powietrza i spory wybór grzałek. Dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

screenshot_3

Specyfikacja techniczna:

– Pojemnośc baterii 3000mah
– Maksymalne natężenie wyjściowe 20A
– Pojemność parownika 5ml
– W zestawie grzałki M2 0.3 ohm
– Bardzo wygodne napełnianie od góry
– Zestaw dostepny w 3 kolorach
– Zestaw o średnicy 24.5mm
– Wysokość parownika 56mm
– Wysokość baterii 75mm
– Napięcie wyjściowe baterii od 3.4V do 4.2V
– Odcięcie po 8s wapowania
– Zabezpieczenie przez zbyt niską rezystancją
– Dioda LED w przycisku informująca o stanie akumulatora

boardboardboardboard