Suorin Drop – Maluszek z dużym potencjałem !

Wysyp tzw. podów w ostatnim czasie jest nieziemska. Wiele z nich to mówiąc wprost tandeta, ale zdarzają się wyjątki i to bardzo fajne wyjątki takie jak to jajko od Suorin 😉

9 kolorów standardowych i wiele krążących w internecie customowych wersji dostępnych od producenta – także każdy wybierze dla siebie coś odpowiedniego.

Wymiarowo :  49mm by 12mm by 73mm – taki mały, kompaktowy płaski placek do chmurzenia rzecz jasna na wymienne kartridże.

Drop wyposażony jest w wbudowany akumulator o pojemności 310mah, który doładowujemy przez umieszczony od spodu port microUSB. Tak mały akumulator starczy na mniej więcej 3-4ml płynu przy czym pojemność kartridża to 2ml, ale jego czas ładowania to raptem kilkadziesiąt minut.

Warto również wspomnieć o tym,że w podstawie zasilania producent umieścił diody LED podświetlające kartridż przy zaciąganiu.

Pod-a uruchamiamy poprzez zaciąganie – jak wiele tych konstrukcji nie ma tutaj fizycznego przycisku do włączania.

Jak możemy wyczytać ten skromny podzik ma sobie radzić również z płynami 70VG 30PG – czyli gęstszymi proporcjami, na których opiera się wiele premixów.

O ile płyny 50/50 przerabia się tutaj bez najmniejszego problemu to przy niektórych 70/30  grzałka niestety już nie wyrabia. Brakuje transportu – grzałeczka o oporności rzędu 1.3 – 1.4 ohm jest niestety ciut za mała i transport płynu z kartridża nawala.

W zestawie dostajemy gotowy do użytku POD, brak niestety zapasowego kartridża – a szkoda, bo takowych w Polsce niestety nie dostaniemy.  Także pamiętajcie,że przy zakupie warto sobie dobrać również kilka zapasowych kartridży 🙂


Materiał powstał przy współpracy z serwisem HeavenGifts