Supra RDA

Rynek zagraniczny zalany jest nowinkami, które zazwyczaj opierają się na tej samej niezawodnej i sprawdzonej przez wielu użytkowników konstrukcji. Bez zbędnego gadania – Advken Supra RDA.

Screenshot_2 Screenshot_3

Supra to produkt od Advken dripper, który pod czapą kryje dobrze nam znaną bazę velostyle. Konstrukcja drippera wykonana jest ze stali 304 – pin + został pozłocony dla zwiększenia przewodności – drip tip o średnicy 11 mm wykonany z tworzywa możemy wymienić / zastąpić swoim ulubionym.

Screenshot_4 Screenshot_5 Screenshot_7

Średnica podstawy Supry to 22mm – rozmiar, do którego waperzy przyzwyczaili się już dawno ( ich dziewczyny chyba jeszcze nie .. 🙂 . Na bokach tulei znajdują się 2 boczne airflow, które możemy dowolnie regulować przesłoną po obróceniu górnego capa. Od spodu producent umieścił swoje oznaczenie. Airflow boczny jest bardzo ciekawie oznaczony – dwoma grawerowanymi oringami.

Screenshot_9 Screenshot_10

W Suprze producent umieścił dodatkowy dolny nawiew w kształcie litery S. Odpowiadając na pytanie, które zaraz zadacie – NIE – ta S nie stwarza Super przepływu, Super chmury, Super warunków – po prostu bajerancko wygląda 🙂 Powierzchnia przez którą wieje nam pod grzałkę to 6×2 mm .

Screenshot_11 Screenshot_12

Baza velostyle wyposażona została w bardzo duże 3mm otwory montażowe. Producent zastosował wytrzymały, zapewniający nienaganną izolację – izolator PEEK. jeden ze słupków w całości został pozłocony i to jest pewna nowinka. W bazie zastosowano również śrubki o podwyższonej wytrzymałości tak by ta cała piękna konstrukcja nam ” NIE DUPŁA ” . Cena .. cenowo Supra za granicą waha się od 18 do 23 $  – moim zdaniem nie dużo jak na taki fajny kulturalny dripper z podwójnym nawiewem, dużą bazą i 8 mm studzienką na sok.

Specyfikacja techniczna :

– 22 mm średnicy
– Podwójny boczny airflow
– 3mm otwory montażowe
– w pełni pozłacany słupek +
– izolator PEEK
– Śruby dociskowe Hex Grub o zwiększonej wytryzmałości
– 8 mm studzienka na liquid
– 11 mm drip tip
– konstrukcja ze stali 304

board