SV Mi One Ultra AIO

Wiele osób szuka zasilania kompaktowego – malutkiego do schowania w kieszonkę od garnituru. Wybór nie był duży, ale od jakiegoś czasu mocnym zawodnikiem jest SV MVAPE Mi ONE – bajecznie wyglądający zestaw all in one.

4.7cm długości, 4.2cm szerokości i 2.2cm grubości – chowa się w dłoni .. a to już cały zestaw ! Dostępny jest w 5 przepięknych wersjach kolorystycznych – każda z nich jest minimalnie inna, nie ma identycznego wzoru – dzięki czemu za około 30$ mamy niepowtarzalne zasilanie, którego nikt nie będzie miał.

W środku urządzenia zainstalowano akumulator 20350 o wydajności 15A i pojemności 1100mah. Akumulator ładujemy za pośrednictwem portu microUSB umieszczonego na froncie urządzenia.

Mod jest ” mechanikiem ” – nie posiada regulacji mocy czy napięcia wyjściowego – napięcie dostarczane do grzałki spada wraz z rozładowaniem wbudowanego akumulatora – o stanie akumulatora informuje nas dioda LED podświetlająca pierścień wokół przycisku na kilka kolorów.

Zbiorniczek ma pojemność aż 3.5 ml – na korpusie zestawu mamy wyznaczoną linię bezpiecznego uzupełnienia liquidu ( po włożeniu zestawu grzewczego poziom płynu się podniesie – po zalaniu powyżej granicy czeka nas płacz i zgrzytanie zębów – prócz wycierania zasilania stracimy swój ulubiony płyn ).

W zestawie otrzymujemy akrylowy drip tip oraz 2 grzałki SS316 0.6 ohm – są to grzałki JoyeTech – ogólnodostępne, dobrze się sprawdzające w małych zestawach fabryczne coile – a to cieszy bo jeżeli zasilanie zagości do Polski to dostęp do grzałek nie będzie utrudniony.

Prócz grzałek otrzymujemy również pocieszny przewód do ładowania zasilania oraz rzemyk / sznurek do przywiązania zasilania.

Specyfikacja techniczna:

– Urządzenie all in one
– Wyśmienity, niepowtarzalny wygląd
– Zbiorniczek o pojemności 3.5 ml
– Wymiary 47mm x 42mm x 22mm
– Pojemnośc wbudowanego akumulatora : 1100mAh
– Zatopiony w przycisk pierścień LED informuje o stanie baterii
– Port microUSB do ładowania akumulatora
– Minimalna oporność grzałki : 0.3 ohm
– W zestawie 2 grzałki 0.6 ohm z zakresem pracy od 15W do 25W
– Szereg zabezpieczeń zwarciowych
– Kompatybiny z grzałkami Joyetech cubis

boardboardboard