SvoeMesto Kayfun V4 clearomizer

Kayfun V4 to długo oczekiwany clearomizer, znanego i cenionego na całym świecie producenta SvoeMesto. Cała linia produktów pod nazwą Kayfun przyzwyczaiła nas do najwyższej jakości, solidności wykonania i precyzji działania. Jest tak i tym razem.

Kayfun V4 został zaprojektowany praktycznie od nowa, z uwzględnieniem doświadczeń zdobytych przy budowie poprzednich modeli, jak i propozycji zwykłych e-palaczy. Przy jego budowie użyto materiałów najwyższej jakości, stali nierdzewnej i kwasoodpornej, szkła borowego, srebra. Srebrem pokryto pin dodatni w celu zmniejszenia do minimum oporów jakie mogą powstać na styku baterii i parownika.

Konstrukcja jest w pełni rozbieralna i łatwa w czyszczeniu i montażu. Clearomizer raczej nie jest przeznaczony dla początkujących e-palaczy. Żeby w pełni wykorzystać jego możliwości użytkownik musi dokładnie wiedzieć czego chce, jak ustawić poszczególne elementy i jak dobrać parametry wapowania.

System otworów powietrznych w stosunku do poprzednika został mocno zmodyfikowany, działa dużo ciszej i pozwala na otwarcie w większym stopniu niż w Kayfun V3. Urządzenie umożliwia stosowanie pojedynczych jak i podwójnych cewek. Każdy majsterkowicz będzie zachwycony z jaką łatwością obsługuje się to urządzenie. Wszystkie elementy są doskonale wykonane i spasowane, zastosowanie gumowych uszczelniaczy, ograniczyło do minimum możliwości niekontrolowanych wycieków. Dzięki gwintowi 510 nie będziemy mieli żadnego problemu z doborem odpowiedniego e-papierosa.

W zestawie wraz z  Kayfun V4 otrzymujemy dwie dodatkowe tuby, jedna ze szkła borowego a druga z tworzywa sztucznego. Urządzenie ma średnicę 22 mm, a jego wysokość zależy od tego jaką tubę zamontujemy. Z Tubą ze szkła clearomizer mierzy 71,5 mm, z plastikową 73,9 mm a ze stalową 73,5 mm.

Kayfun V4 to bardzo dobry parownik. Wykonany z materiałów najwyższej jakości i z dbałością o każdy szczegół. Wszystko jest doskonale spasowane. Jego użytkowanie na pewno zapewni wiele radości.

 

Dane techniczne:

  • gwint: 510
  • wysokość: 73,5 mm (stalowy zbiornik),  73,9 mm (plastikowy zbiornik), 71,5 mm (szklany zbiornik),szerokość: 22 mm
  • materiał: Stal nierdzewna, szkło, plastik