Sweet Ice Mint – Jacks Vape

Sweet Ice Mint Jack’s Vape – z początku podchodziłem bardzo sceptycznie do płynów o smaku miętowym a nawet jakichkolwiek owoców z miętą, próbowałem wielu z różnych firm, najczęściej w sklepie otrzymywałem jakąś mocną miętę, która była tak mroźna, że oczy chciało wypalić a grzałka jedynie nadawała się do wyrzucenia, żaden owocowy smak nie potrafił przez wiele godzin zbić mocnego posmaku mięty.

Wszystko się zmieniło któregoś lipcowego dnia, Pan sprzedawca zaproponował bym spróbował słodkiej mięty z serii Jack’s Vape, byłem niechętnie nastawiony lecz zagwarantował, że zmienię zdanie… Miał rację, premix Sweet Ice Mint z tej serii to płyn w którym się zakochałem od pierwszego bucha, delikatna nienachalna mięta, lekko słodkawa ale bez użycia słodzika co zapycha grzałkę.

Jestem wielkim fanem tego płynu  Nigdy nie przypuszczałem, że zwykła (choć ciężko nazwać ją zwykłą) mięta może tak posmakować. Sprzedawca w sklepie powiedział mi też o kilku nowościach z tej serii w której połączyli delikatną miętę z owocami, kupiłem.
Stoją już na półce i  przegryzają się z bazą i niebawem opiszę swoje odczucia.