Symbol nowoczesnych czasów! ELEKTRONICZNY PAPIEROS COLINSS ONE!

Jesteś początkującym e-palaczem lub chcesz się przekonać czy e-papieros jest dla Ciebie? Ten produkt idealnie się do tego nadaje.

Zestaw ColinsS ONE to idealny starter dla początkujących. Zawiera wszystko co jest potrzebne, aby zerwać z nałogiem oraz jest bardzo łatwy w obsłudze. W zestawie znajduje się ładowarka, jedna bateria o pojemności 1100 mAh oraz jeden clearomizer MT3 – 2ml co stanowi w istocie jeden oddzielny kompletny e-papieros, który można używać codziennie.

Przez dużą pojemność baterii nie musimy się już martwić o szybkie rozładowanie naszego e-papierosa. Zestaw już do nabycia na rynku w cenie TYLKO 79 PLN.

Zapomnij o nieprzyjemnym zapachu na Twoich ubraniach, zapomnij o substancjach smolistych, postaw na ZDROWSZĄ ALTERNATYWĘ DLA PALENIA!

Przekonaj się sam, że elektroniczny papieros ColinsS to luksus i przyjemność dla KAŻDEGO!

Elektroniczne papierosy firmy ColinsS nie od dziś podbijają rynek i zachwycają klientów, którzy mają dosyć nieprzyjemności związanych z tradycyjnym paleniem. Ponadto kosztuje ono o wiele więcej i jest znacznie bardziej szkodliwe dla zdrowia. E-papieros to technologia przyszłości. Już teraz trafia do rąk miłośników niezwykłych doznań, takich jak zaciąganie się smakowym e-dymem podczas konwersacji ze znajomymi.

Dlaczego „smakowym”?

E-liquidy ColinsS, będące dodatkiem do nowoczesnych e-papierosów, pozwalają na zasmakowanie egzotyki w najlepszym możliwym wydaniu. Nie musisz już płacić dziesiątek złotych za kolejne paczki tradycyjnych papierosów. Podaruj sobie odrobinę luksusu i zadziw znajomych swym gustem!

Elektroniczny papieros ColinsS to niedrogie rozwiązanie, które pozwoli wyróżnić się z tłumu i jednocześnie rozkoszować pysznym smakiem, jaki oferują e-liquidy. Możesz dziś nabyć elektroniczne papierosy zarówno dla siebie, jak i dla najbliższych, którym chciałbyś podarować niezwykły i jednocześnie przydatny w codziennym życiu prezent. Gwarantujemy, że nic nie równa się radości, jaką dostrzeżesz na twarzy obdarowanego po rozpakowaniu eleganckiego opakowania, w którym znajdować się będzie elektroniczny papieros światowej klasy.

Wybierz kształt, rozmiar i kolor, które ci najbardziej odpowiadają!

Spersonalizuj swój e-papieros i e-pal z klasą, bez zatruwania siebie oraz swojego otoczenia. Oszczędź na zdrowiu i tradycyjnych papierosach, których zawsze jest za mało! Teraz w cenie sześciu paczek zwykłych analogów możesz mieć jednego e-papierosa ColinsS – ale za to takiego, który swoją efektywnością przebije wszystkie, z jakimi miałeś do tej pory do czynienia. Oto jedyne rozwiązanie jakiego potrzebujesz!